Harting otworzył zakład w Osielsku koło Bydgoszczy

 

HARTING Technology Group otworzył zakład produkcyjny w pobliżu Bydgoszczy, gdzie spółka zależna HARTING Customized Solutions (HCS) obecnie produkuje rozwiązania dostosowane do potrzeb w swoim obiekcie o powierzchni 500 m².

Te produkty i rozwiązania są przede wszystkim przeznaczone do inżynierii mechanicznej i instalacji. Fabryka została oficjalnie otwarta przez prezesa zarządu Philipa Hartinga i Andreasa Conrada, dyrektora operacyjnego, Christiana Schumachera, dyrektora zarządzającego HARTING Customized Solutions (HCS) oraz Mariusza Matejczyka, dyrektora zarządzającego HARTING Polska.

Ten krok wzmacnia naszą globalną obecność i stawia nas jeszcze bliżej naszych klientów – powiedział Harting. HARTING jest reprezentowany w Polsce od września 2007 r. Otwarcie zakładu produkcyjnego obejmuje to kolejny krok w rozwoju. Pod wieloma względami Polska jest predestynowaną lokalizacją, jak wyjaśnił Harting.

Przez kilka lat, a szczególnie od początku tej dekady, Polska osiągnęła doskonały postęp gospodarczy, który był wzorem dla innych regionów w Europie. Stopa bezrobocia była niska w porównaniu z innymi krajami, podobnie jak stopa inflacji, wzrost gospodarczy jest solidny, a dług publiczny maleje. Te liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o produkcji w tym kraju – skomentował przewodniczący zarządu.

 

Źródło: Harting

Authors

Related posts

Góra
English