50 nowych miejsc pracy w Nestlé w Kargowej

Nestle Kargowa_m

 

W oddziale Nestlé w Kargowej, czyli w fabryce słodyczy, w której produkowane są m.in. wafle Princessa i batony LION, przybędzie 50 nowych miejsc pracy. Zwiększenie zatrudnienia związane jest ze wzrostem produkcji na rynek polski i eksport. Od kilku lat rok do roku produkcja fabryki w Kargowej rośnie dwucyfrowo. To jednak nie koniec. Oddział Nestlé w Kargowej zastępuje umowy na czas określony umowami na czas nieokreślony (dotyczy to tych, którzy przepracowali przynajmniej rok).

Zmieniamy nasze podejście do formy zatrudnienia – od 1 kwietnia ponad 90% naszej załogi pracuje na umowy na czas nieokreślony. Dotyczy to osób, które przepracowały co najmniej rok w Nestlé. Pozostałe 10% umów o pracę na czas określony to przede wszystkim kontrakty na okres próbny – mówi Jakub Żurowski, Dyrektor fabryki słodyczy Nestlé w Kargowej.

W najbliższych tygodniach firma Nestlé Polska Oddział w Kargowej planuje zatrudnić około 50 osób, w tym przede wszystkim operatorów produkcji, elektromechaników, operatorów wózków widłowych i podstawowych pracowników produkcji. Firma poszukuje osób, które zechcą się z nią związać na stałe. Kandydaci na stanowiska elektromechaników i operatorów wózków widłowych powinni posiadać odpowiednie uprawnienia, a kandydaci na operatorów produkcji – wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z podstawowym doświadczeniem zawodowym. Od kandydatów na stanowiska pracowników produkcji firma oczekuje krótkiego uzasadnienia (3–5 zdań), z jakich powodów chcą się podjąć pracy w Nestlé. Podania można składać na portierni fabryki, listownie na adres: Dział Personalny Nestlé Polska Oddział w Kargowej, ul. Kolejowa 1, 66-120 Kargowa bądź przesyłać mailowo na adres: dzialpersonalny.kargowa@pl.nestle.com.

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English