Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB

15 września - 17 września

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego i jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

Zakres tematyczny ekspozycji targowej jest bardzo obszerny i obejmuje: wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucję energii elektrycznej i cieplnej, elementy i aparaturę elektrotechniki, systemy automatyki i sterowania a także specjalistyczne narzędzia i pojazdy oraz usługi związane z powyższymi branżami.
ENERGETAB to najliczniej odwiedzane targi przez profesjonalistów z branży i doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy, umożliwiające jednoczesne spotkania producentów z klientami a także kooperantami czy nawet konkurentami.
Najnowsze, prezentowane na targach produkty, tj. urządzenia, aparaty, osprzęt czy technologie bądź systemy informatyczne, wystawcy mogą zgłaszać do konkursu targowego. Mają one szansę zdobyć, cieszące się bardzo wysokim prestiżem, wyróżnienia. Decyzję o przyznaniu wyróżnienia i jego kategorii podejmuje Komisja Konkursowa, którą tworzą eksperci partnerów targów. Ogłoszenie decyzji Komisji Konkursowej nastąpi w godzinach popołudniowych pierwszego dnia Targów.
Licznie reprezentowane na targach są media, szczególnie branżowe czasopisma i portale internetowe. Targom będą też towarzyszyły konferencje, seminaria i specjalne prezentacje przygotowane przez wystawców. Organizatorzy spodziewają się, że targi ENERGETAB 2015 kolejny raz potwierdzą swój prymat wśród największych i najliczniej odwiedzanych targów branży energetycznej w środkowej Europie.

 

Szczegóły

Start:
15 września
Koniec:
17 września
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://www.energetab.pl

Organizator

ZIAD Bielsko-Biała
Telefon:
33 8138 231, 232
Email:
wystawa@ziad.bielsko.pl
Strona internetowa:
http://ziad.bielsko.pl/

Miejsce

ZIAD Bielsko-Biała
al. Armii Krajowej 220
Bielsko-Biała, 43-316 Polska
+ Google Map
Telefon:
33 8138 231, 232
Strona internetowa:
http://www.energetab.pl
Góra
English