Nowe tablety przemysłowe serii Rocktab S100

 

WEROCK Technologies GmbH, innowacyjny producent przemysłowych rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych, ogłasza wprowadzenie na rynek urządzeń Rocktab S108 i Rocktab S110. Są to dwa potężne, wytrzymałe tablety. Wraz z premierą producent rozszerza swoją ofertę o dwa 8- i 10-calowe modele o atrakcyjnym stosunku ceny do jakości, które sprawdzają się w trudnych warunkach pracy i są wyposażone w wydajne procesory, pojemne baterie i rozbudowane funkcje.

Nowoczesne produkcje coraz częściej wymagają cyfrowego mapowania procesów, aby zachować konkurencyjność. Lekkie i kompaktowe płyty Rocktabs są wydajne i wszechstronne w każdym środowisku pracy. Oferują optymalną łatwość obsługi w codziennej pracy i zdobywają punkty dzięki przemyślanej gamie akcesoriów. Zaprojektowane z myślą o wytrzymałości, tablety z serii Rocktab S100 są wodoodporne i pyłoszczelne zgodnie z normą IP67, wytrzymują upadki z wysokości do 1,2 metra i mogą być niezawodnie używane w temperaturach otoczenia od -10°C do +50°C. Użytkownicy mogą więc korzystać z urządzenia nawet w trudnych, niebezpiecznych lub chaotycznych warunkach pracy.

Zaprojektowane do wszystkich standardowych zadań w zakładach produkcyjnych, posiadają obszerny pakiet funkcji, dzięki czemu mogą być elastycznie wykorzystywane. Oprócz typowych zadań w produkcji, zapewnieniu jakości lub intralogistyce, Rocktab S110 posiada bezpośrednio zintegrowany interfejs RS232 i port LAN, na przykład do przeprowadzania prac konserwacyjnych lub konfiguracji maszyn. Wystarczającą wydajność zapewnia procesor MediaTek Helio P60 z systemem operacyjnym Android 10 lub czterordzeniowy procesor Intel z systemem Windows 10 Professional.

Pojemne akumulatory o pojemności do 38 Wh, które można wymienić w modelu 10-calowym, zapewniają nieprzerwaną pracę. Wersja Android 8-calowego modelu zawiera Google Mobile Services (GMD) z Google Play Appstore, a tym samym zintegrowany dostęp do ponad miliona aplikacji. Oba tablety posiadają szybki Internet dzięki 4G LTE, 802.11ac WLAN, a także Bluetooth 4.0, dedykowane interfejsy USB oraz opcjonalny skaner kodów kreskowych 2D, zapewniający niezawodną komunikację między człowiekiem, maszyną i urządzeniami. Do przechowywania danych tablety posiadają zainstalowany na stałe dysk SSD o pojemności 64GB, który można rozszerzyć za pomocą karty micro SD.

 

Najważniejsze cechy serii S100

 • Wytrzymałe tablety przemysłowe do zastosowań profesjonalnych
 • Odporny na zarysowania, jasny wyświetlacz do pracy na zewnątrz z ekranem dotykowym kompatybilnym z gestami
 • Pojemna bateria wystarczająca na cały dzień pracy
 • Idealny do pracy w trudnych warunkach dzięki klasie wodoszczelności i pyłoszczelności IP67
 • Opcje wydajnych procesorów Intel i MediaTek
 • Pełna wydajność – z wyborem systemu Windows 10 Professional lub Android 10
 • Łączność USB 2.0 i USB Type-C
 • Zintegrowany GPS do pozycjonowania
 • Dwuzakresowa sieć WLAN 802.11 a/b/g/n/ac, szybka łączność internetowa 4G LTE i Bluetooth 4.0
 • Dostępne stacje dokujące i inne akcesoria
 • Produkt neutralny dla klimatu: wszystkie emisje gazów cieplarnianych z produkcji i transportu zostały zrekompensowane.

Nieważne czy w przemyśle, logistyce czy handlu, tablety Rocktab S108 i S110 są naszymi nowymi solidnymi, wszechstronnymi urządzeniami – mówi Markus Nicoleit, dyrektor zarządzający firmy WEROCK. – Są one idealne dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego towarzysza w zastosowaniach profesjonalnych. Jednocześnie seria ta charakteryzuje się szczególnie atrakcyjnym stosunkiem ceny do wydajności – kontynuuje Nicoleit.

Podobnie jak wszystkie produkty firmy, ślad węglowy tabletów, który nieuchronnie wynika z produkcji i transportu, jest w pełni kompensowany poprzez projekty klimatyczne WWF Gold Standard. Rocktab S108 i Rocktab S110 są już dostępne w sprzedaży i można je nabyć poprzez sprzedaż bezpośrednią lub partnerów dystrybucyjnych. Oprócz serii S100, firma oferuje inne wytrzymałe tablety, notebooki i mobilne urządzenia do zbierania danych.

 

Źródło: WEROCK

Authors
Tagi , ,

Related posts

Góra
English