Etteplan przedstawia HowTo, cyfrową innowację w tworzeniu i rozpowszechnianiu informacji technicznej

 

Etteplan ogłosił wprowadzenie na rynek Etteplan HowTo, zupełnie nowej, opartej na chmurze usłudze do wydajnego tworzenia, bezpiecznego hostingu i wielokanałowej dystrybucji na żądanie informacji technicznej dla urządzeń przemysłowych i innych potrzeb przemysłu.

Cyfrowa informacja techniczna dostępna online na żądanie zwiększa produktywność inżynierów, techników i ekspertów pracujących przy dokonywaniu instalacji, przeglądów oraz w innych wymagających obszarach na całym świecie. Znacząco skraca czas potrzebny na szukanie kluczowych informacji, zwiększa współczynniki napraw przy pierwszej interwencji, wpływa na szybszy i bardziej efektywny proces i zwiększa satysfakcję zarówno pracowników jak i klientów.

Oparte na chmurze, w pełni możliwe do wyszukania informacje techniczne natychmiast zaspokajają potrzeby użytkowników,  co jest kluczowe w sytuacji, gdy zirytowani i wściekli szukają konkretnych odpowiedzi na swoje pytania. Pierwsza implementacja tego rozwiązania potwierdziła zwiększenie produktywności podczas instalacji, użytkowania i konserwacji, dzięki dostępności na żądanie właściwych informacji we właściwym czasie – wyjaśnia Mikael Vatn, Senior Vice President, Technical Documentation Solutions, Etteplan.

W celu wsparcia szybszego rozwoju i wymagań dotyczących czasu wprowadzenia produktu na rynek, produkcja informacji technicznych musi sprostać coraz bardziej rygorystycznym harmonogramom, przy zapewnieniu zgodności z właściwymi dla danego rynku wymaganiami. Ponowne użycie treści dla nowych produktów, wzbogacenie instrukcji podręcznikowych o więcej wizualizacji i dystrybucja z platformy chmurowej całkowicie zmienia proces tworzenia i publikowania informacji technicznych.

Etteplan HowTo jest wynikiem nowoczesnego sposobu myślenia i inwestycji w rozłożenie na czynniki pierwsze procesu tworzenia i użytkowania informacji technicznej i ponownego ich złożenia w całość procesu z wykorzystaniem profesjonalnych informacji technicznych od początku do końca. Głównym celem było zwiększenie efektywności tworzenia, tłumaczenia, ponownego użycia i dystrybucji informacji. Jesteśmy dumni, że mogliśmy rozwinąć tak elastyczną usługę pomimo wyzwań na rynku – kontynuuje Mikael Vatn.

Dystrybucja informacji technicznych oparta na chmurze jest krokiem naprzód w udoskonalaniu bezpieczeństwa pracy, bo instrukcje są zawsze łatwo dostępne i aktualne. Przy skomplikowanych operacjach łatwe do zrozumienia instrukcje zapewniają poprawne ich przeprowadzenie. Etteplan HowTo ma unikalne analityczne narzędzia dzięki którym wiemy, jak i kiedy zostały użyte poszczególne informacje, co daje wgląd w to, jak możemy udoskonalić informacje jak i sam produkt czy usługę.

 

Źródło: Etteplan

Authors

Related posts

Góra
English