Fabryka Przyszłości zaprasza co miesiąc, na żywo i online

 

Pierwszy robot w fabryce, digital twin, rola cobotów i robotów mobilnych – jak w praktyce wdrożyć nowoczesne rozwiązania w Twojej fabryce zobaczysz podczas Dni Otwartych showroomu Fabryki Przyszłości hub4industry. Okazja do takich odwiedzin będzie co miesiąc!

W tym roku hub4industry Digital Innovation Hub organizuje cykliczne, comiesięczne Dni Otwarte w swojej pokazowej Fabryce Przyszłości. Wydarzenia będą odbywać się w formie hybrydowej – oznacza to, że oprócz zdalnych pokazów, firmy mogą odwiedzać przestrzeń na żywo.
Organizatorzy zapowiadają, że każde spotkanie przybliży zagadnienia Fabryki Przyszłości z innej perspektywy i pokaże inne technologie. Najbliższy Dzień Otwarty odbywa się pod hasłem Inteligentnej logistyki w Fabryce 4.0.
Poniżej prezentujemy rozpiskę tematyczną wydarzeń wraz z linkami do rejestracji. Już teraz można rezerwować miejsca:
Showroom Fabryki Przyszłości hub4industry działa od października 2020 r. w dwóch krakowskich lokalizacjach. Co symboliczne, uruchomiono go cyfrowo poprzez zdalne sterowanie robotami. Showroom powstał z inicjatywy konsorcjum hub4industry – Digital Innovation Hub Krakowskiego Parku Technologicznego, współtworzonego przez firmy ASTOR i T-Mobile, Akademię Górniczo-Hutniczą, Politechnikę Krakowską oraz ekspertów z BIM Klaster i Instytutu Kościuszki. Pokazuje kluczowe obszary nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego: inteligentną robotyzację, niezawodną sieć bezprzewodową, inteligentną analitykę, elastyczną logistykę i cyberbezpieczeństwo w przemyśle.

– Miejsce zostało stworzone z myślą o wszystkich przedstawicielach firm produkcyjnych, którzy planują wprowadzić do swoich fabryk elementy nowoczesnej produkcji (tzw. Przemysłu 4.0) i chcą zobaczyć te rozwiązania w praktyce – komentują twórcy showroomu z zespołu hub4industry.

Więcej informacji o pokazowej Fabryce Przyszłości na stronie: www.hub4industry.pl/showroom
Zainteresowanych, którzy chcą na bieżąco otrzymywać informację o wydarzeniach Hubu, zachęcamy do zapisu do newslettera: www.hub4industry.pl/#kontakt

 

Źródło: KPT

Authors

Related posts

Góra
English