Rocktab Ultra: WEROCK prezentuje nową serię wytrzymałych tabletów przemysłowych

 

WEROCK Technologies GmbH, innowacyjny producent przemysłowych rozwiązań IT i komunikacyjnych, przedstawia serię Rocktab Ultra U200, dwa nowe tablety przemysłowe dla wyższych wymagań z wyświetlaczami odczytywanymi w świetle słonecznym i potężnymi opcjami procesorów. Te wyjątkowo wytrzymałe tablety zostały zaprojektowane specjalnie do pracy w najtrudniejszych warunkach i charakteryzują się “w pełni wytrzymałymi” właściwościami ochronnymi, a także smukłą i lekką konstrukcją.

Wyzwania związane z digitalizacją w przemyśle są wielorakie, niezależnie od tego, czy chodzi o optymalizację procesów czy minimalizację liczby błędów. Z serią Rocktab U200, WEROCK prezentuje dwa potężne tablety typu rugged do użytku w środowiskach przemysłowych. Wyróżniają się one mocnymi procesorami Intel®, nawet 16 GB pamięci RAM i wyjątkową użytecznością. Wyświetlacze o przekątnej 11,6″ i 13,3″ z jasnością do 1000 cd/m2 i wiodącym w branży kątem widzenia 89° ze wszystkich stron zapewniają nieograniczone możliwości pracy. Solidny ekran dotykowy może być obsługiwany palcami, w rękawicach roboczych lub za pomocą dołączonego pióra dotykowego. Możliwa jest również praca w deszczu lub z zabrudzonym ekranem dotykowym. Rocktab U212 posiada również antyodblaskową powierzchnię, która redukuje odbicia światła podczas pracy na zewnątrz.

 

 

Szybka i niezawodna prędkość transmisji danych jest realizowana przez najnowszą technologię WLAN. Wbudowana karta 2×2 MU-MIMO WLAN obsługuje nowy standard 802.11ax, posiada certyfikat Wi-Fi 6 i umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 2,4 Gbps. Dzięki zintegrowanej technologii Intel® My Wifi tablety działają w razie potrzeby również jako własny punkt dostępowy i udostępniają sieć WLAN otaczającym je maszynom, np. w celu zainstalowania aktualizacji. Zintegrowany interfejs Bluetooth® 5.1 oferuje szeroki zakres zastosowań, od podłączenia skanerów kodów kreskowych po diagnostykę pojazdów i nawigację wewnątrz pomieszczeń. Nawet poza budynkiem firmy inteligentne urządzenia pozostają w niezawodnej łączności dzięki opcjonalnemu 4G LTE i GPS uBlox.

Płyty Rocktabs oferują inteligentną ochronę dzięki zintegrowanemu modułowi TPM 2.0. Dyskretny kryptoprocesor służy jako zabezpieczenie przed manipulacją, a także jako bezpieczny magazyn kluczy kryptograficznych (np. z Windows BitLocker). Nowa seria WEROCK Rocktab U200 przekonuje nie tylko licznymi wyszukanymi funkcjami i opcjami, ale również rzeczywiste środowisko pracy zostało szczegółowo przeanalizowane przez producenta. Seria Rocktab U200 posiada pełny certyfikat IP65. Oznacza to, że urządzenia te są odporne na wodę i kurz. Posiadając certyfikat wojskowy MIL-STD-810G, są one odporne na przypadkowe upadki z wysokości 1,20 m, wstrząsy, upadki i wibracje w najtrudniejszych środowiskach pracy do -20° C i +60° C. Pomimo szczególnych wymagań dotyczących konstrukcji obudowy, urządzenia pozostają lekkie i wyjątkowo kompaktowe. Rocktab U212 ma tylko 22 mm głębokości, co czyni go jednym z najsmuklejszych tabletów w swojej klasie. Dzięki temu nowe wytrzymałe tablety firmy WEROCK są idealne do pracy w trudnych warunkach w halach produkcyjnych oraz do użytku zewnętrznego w przemyśle i produkcji.

Tablety z serii Rocktab U200 stanowią niezawodne narzędzie pracy dla swoich użytkowników przez cały dzień roboczy. Dlatego tablety z serii Rocktab U200 są wyposażone w bardzo pojemne, wymienialne przez użytkownika akumulatory o pojemności do 76 Wh (Rocktab U212) i 91 Wh (Rocktab U214). Co więcej, bateria w U212 jest nawet “hot-swappable” – może być wymieniana podczas pracy i umożliwia potencjalnie nieograniczoną, nieprzerwaną żywotność baterii. Ładowanie odbywa się poprzez port ładowania, stacje dokujące dla biura lub do integracji w samochodach osobowych, ciężarowych, wózkach widłowych itp. W przypadku zwiększonego zapotrzebowania na energię dostępne są również stacje ładowania akumulatorów.

Tablety mogą być indywidualnie skonfigurowane do potrzeb użytkownika i oferują niezrównaną elastyczność. Z jednej strony, dzięki bogatemu katalogowi akcesoriów można optymalnie dostosować urządzenie do jego przeznaczenia, a z drugiej strony, samo urządzenie można uzupełnić o opcje procesora i pamięci, ale także o dodatkowe funkcje, takie jak moduł GPS, skaner kodów kreskowych, czytnik kart inteligentnych czy moduł RFID. Jako cecha szczególna, Rocktab U214 oferuje nawet możliwość zintegrowania dwóch dysków SSD M.2 o pojemności do 1 TB.

 

 

Cechy szczególne serii Rocktab U200

 • Wysokiej klasy tablety przemysłowe do zastosowań profesjonalnych
 • Czytelne w świetle słonecznym wyświetlacze o przekątnej 11,6 lub 13,3 cala
 • Wysoki kontrast dzięki technologii łączenia optycznego
 • Ekran wielodotykowy z powierzchnią redukującą odbicia
 • Może być używany w rękawiczkach, z rysikiem i w deszczu
 • TPM 2.0 – sprzętowa ochrona antysabotażowa
 • Szczególnie solidna konstrukcja obudowy, a przy tym głębokość tylko 2,2 cm (U212)
 • Odporność na wstrząsy, wibracje i upadki zgodnie z normą wojskową MIL-STD-810G
 • Idealny do pracy w trudnych warunkach, ponieważ jest odporny na wodę i kurz zgodnie z normą IP65
 • Szeroki zakres opcji baterii zapewnia nieprzerwaną pracę w każdym scenariuszu
 • Wydajne procesory Intel® Core i5™ i Pentium™.
 • Dwupasmowa sieć WLAN 2×2 MU-MIMO 802.11ac (certyfikat WiFi 6)
 • Bezproblemowy roaming w różnych komórkach bezprzewodowych dzięki 802.11r
 • Gotowy na najnowsze aplikacje dzięki Bluetooth® 5.1
 • Do 16 pamięci RAM DDR 4 i 1 TB pamięci masowej SSD
 • Elastycznie konfigurowalny z wieloma opcjami
 • Rysik z przewodem i uchwytem montażowym w zestawie
 • Dostępne stacje dokujące i inne akcesoria
 • Dostępność długoterminowa
 • Produkt neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla: wszystkie emisje gazów cieplarnianych z produkcji i transportu zostały zrekompensowane

Chociaż coraz więcej tabletów jest wykorzystywanych w przemyśle i produkcji, często nie są one przeznaczone do pracy w takich środowiskach. Dzięki serii Rocktab U200 mamy właściwą odpowiedź na wyzwania Przemysłu 4.0 w firmach produkcyjnych – mówi Markus Nicoleit, dyrektor zarządzający firmy WEROCK. – Tablety są solidnymi, niezawodnymi narzędziami pracy. Spełniają one wszystkie wymagania i oferują dokładnie taką moc i funkcje, jakie są potrzebne. Oprócz rozbudowanych opcji, szczególnie pomysłowe są wyświetlacze, które są wyjątkowo jasne, kontrastowe i łatwe do odczytania pod każdym kątem – kontynuuje Nicoleit.

Płyty Rocktab U212 i U214 można zamówić natychmiast w firmie WEROCK lub u autoryzowanych partnerów handlowych. Podobnie jak wszystkie produkty firmy, ślad węglowy tabletu, który nieuchronnie powstaje podczas produkcji i transportu, jest w pełni równoważony przez projekty klimatyczne WWF Gold Standard. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.werocktools.com/ultratablet. Aby rozszerzyć sieć sprzedaży, zainteresowane firmy systemowe mogą skontaktować się z firmą WEROCK w celu rejestracji partnera. Oprócz modeli U212 i U214, firma posiada w swoim portfolio również inne solidne tablety, komputery przenośne i notebooki.

 

Źródło: WEROCK

Authors
Tagi , ,

Related posts

Góra
English