Kompaktowa wkrętarka do zadań specjalnych – M-CUBE AS 12 Compact

 

Würth Polska sukcesywnie powiększa ofertę elektronarzędzi z serii M-CUBE®. Najnowszym urządzeniem w ofercie jest wkrętarka AS 12 Compact, przeznaczona do lekkich prac. Narzędzie można kupić z akumulatorem i ładowarką lub oddzielnie. Urządzenie jest zasilane bateriami, które pasują także do innych produktów z linii M-CUBE.

Ergonomiczna konstrukcja wiertarki AS 12 Compact M-CUBE od Würth Polska oraz jej niewielka waga i rozmiary sprawiają, że sprawdza się nawet podczas długich prac, ponieważ nie obciąża dłoni. Pewna podstawa i smukły uchwyt umożliwiają wygodne trzymanie. Zintegrowany uchwyt do szybkiej wymiany bitów 1⁄4 cala E 6,3 umożliwia szybką i beznarzędziową wymianę grotów. Na uchwycie baterii umieszczono diodę LED, która doświetla miejsce pracy.

Narzędzie doskonale sprawdzi się do prac wymagających precyzji – posiada 16-stopniowe sprzęgło regulacji momentu obrotowego, dzięki czemu możliwe jest dokładne ustawienie momentu obrotowego. Elektroniczna ochrona silnika przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz zablokowaniem zapewnia długą żywotność urządzenia.

Wkrętarka AS 12 Compact M-CUBE jest dostępna w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska w dwóch wersjach: bez akumulatora i ładowarki oraz z dwoma akumulatorami i ładowarką.

Charakterystyka produktu:

  • Napięcie: 12 V/DC
  • Prędkość biegu jałowego 1/2 bieg min./maks.: 0–400 / 0–1500 obr./min
  • Maks. moment obrotowy, twardy/miękki: 32/ 19 Nm
  • Uchwyt mocowania: gniazdo 1/4 cala sześciokąt
  • Ciężar z akumulatorem: 1,09 kg

 

Źródło: Würth Polska

Authors

Related posts

Góra
English