WEROCK wprowadza serię ręcznych komputerów przenośnych Scoria A100

 

Wraz z serią Scoria A100, WEROCK Technologies GmbH, innowacyjny producent przemysłowych rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych, wprowadza na rynek dwa nowe, wydajne, poręczne komputery przenośne. Łączą one w sobie najlepsze cechy smartfonów z profesjonalnymi urządzeniami, zapewniając w ten sposób wydajny, bezpieczny przepływ pracy i gromadzenie danych w centrach handlowych, produkcyjnych i dystrybucyjnych. Na przykład, solidnie zbudowane urządzenia obsługują procesy o dużej prędkości, aby spełnić wymagania takie jak dostawa tego samego dnia.

Nowoczesne komputery dotykowe Scoria A104 i Scoria A105 ułatwiają pracę na wiele sposobów. Wysokiej klasy skaner kodów kreskowych 2D jest zintegrowany bezpośrednio w obudowie przemysłowego handhelda i służy do codziennego wprowadzania i wyprowadzania towarów z magazynów i sklepów. Opracowany specjalnie z myślą o najbardziej wymagających zadaniach skanowania, zapewnia błyskawiczne i niezawodne skanowanie. Pierwszorzędne, wysokowydajne wyniki przechwytywania danych z wiodącym w branży algorytmem dekodowania, zaawansowanym systemem ogniskowania, optyką i oświetleniem oraz zwiększają produktywność i wydajność pracowników. Zintegrowana “dioda celownicza” i optycznie jasno zdefiniowane pole skanowania zapewniają dodatkowe wsparcie wizualne dla efektywnego skanowania. Umożliwia to nie tylko bardzo wysoką prędkość skanowania, ale także wychwytywanie trudnych kodów, które są na przykład uszkodzone lub rozmazane. Zintegrowana kamera o rozdzielczości 13 megapikseli umożliwia również przechwytywanie zdjęć i dokumentów, a także dowodów przeprowadzonych napraw/konserwacji, uszkodzonych produktów/opakowań oraz aktualnego stanu urządzeń.

Seria Scoria zapewnia również długie, nieprzerwane użytkowanie. Wewnętrzna bateria jest jedną z największych w tej klasie urządzeń i jest więcej niż wystarczająca na typowy 8-godzinny dzień pracy, a opcjonalna bateria Snapon podwaja czas pracy. Urządzenia mogą być ładowane z większą prędkością dzięki QuickCharge 3.0 przez USB-C lub za pośrednictwem dostępnych opcjonalnie pojedynczych lub wielokrotnych stacji dokujących.

Scoria A104 i Scoria A105 doskonale sprawdzają się nie tylko jako komputery przenośne, ale również jako telefony, oferując doskonałą jakość głosu i funkcjonalność. Mogą być stosowane bezpośrednio we wszystkich możliwych środowiskach. Ponieważ pracownicy są zazwyczaj zaznajomieni z systemem Android, krzywa uczenia się jest minimalna. Komputery przenośne są wodoodporne i pyłoszczelne, wytrzymują upadki na beton, a także śnieg, deszcz, upał i zimno. Wytrzymałość ta została dodatkowo potwierdzona certyfikatem zgodności z wojskową normą MIL-STD-810G, aby zapewnić wieloletnią ochronę inwestycji.

Pod względem wydajności i łączności, Scoria A104 i Scoria A105 w niczym nie ustępują zwykłym smartfonom. Oprócz wytrzymałej konstrukcji, mogą pochwalić się wydajnym procesorem Qualcomm, 4 GB pamięci RAM oraz systemem Android 9, który zapewnia szybkie i stabilne działanie. Aby zapewnić wszechstronną łączność bezprzewodową, urządzenia z serii Scoria A100 komunikują się za pomocą Wi-Fi w standardzie AC, zapewniając szybki dostęp do pobierania i wysyłania połączeń, USB-C do szybkiej wymiany danych, Bluetooth® 4.1 BLE i NFC dla najlepszej łączności odpowiednio z urządzeniami BT i NFC. Zintegrowany system Assisted GPS z OTDOA umożliwia szybką nawigację i pozycjonowanie, idealny do użytku w podróży.

Właściwości techniczne tych dwóch modeli firmy WEROCK są w dużej mierze takie same. Komputer przenośny Scoria A104 ma ekran dotykowy o wysokim kontraście i przekątnej 4 cali oraz 16 przycisków fizycznych, oprócz przycisków skanowania bocznego i elementów sterowania dotykowego, natomiast Scoria A105 ma nieco większy wyświetlacz o przekątnej 5 cali. Oba ekrany dotykowe mają funkcję multi-touch i są łatwe do odczytania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w bezpośrednim świetle słonecznym.

 

Cechy funkcjonalne serii Scoria A100 w skrócie 

 • Kompaktowy komputer przenośny z systemem Android do użytku w terenie i w biurze
 • Zaprojektowany do użytku w przedsiębiorstwach
 • Idealny rozmiar – lekki i kompaktowy
 • Lekki, przenośny i łatwy w obsłudze jedną ręką
 • Wydajny procesor Qualcomm Snapdragon 625
 • Zintegrowany wysokiej klasy skaner kodów kreskowych 1D/2D z diodą LED do celowania
 • Wysokiej rozdzielczości aparat 13MP z tyłu
 • Czas pracy na baterii do 12 godzin, z możliwością rozbudowy o baterię SnapOn
 • Opcjonalna klawiatura umożliwiająca wygodne wprowadzanie danych
 • Pyło- i wodoszczelność zgodnie z IP65
 • Wytrzymała konstrukcja, certyfikat MIL-STD-810G
 • Rozszerzony zakres temperatur pracy
 • Szybka sieć LTE do mobilnej komunikacji głosowej i transmisji danych
 • Wszechstronna łączność bezprzewodowa dzięki 802.11ac Wave 2 WLAN, Bluetooth i NFC
 • Wspomagany GPS do szybkiej nawigacji i pozycjonowania
 • Nowoczesny system operacyjny Android 9
 • 4 GB RAM
 • 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia do 192 GB
 • Szybkie ładowanie Quickcharge 3.0 przez USB C
 • Doskonała jakość głosu dzięki VoLTE
 • Dostępne są liczne akcesoria, takie jak uchwyt skanera, skaner UHF, stacja dokująca itp.
 • Produkt neutralny dla klimatu: Wszystkie emisje gazów cieplarnianych z produkcji i transportu zrekompensowane.

Oba urządzenia MDE uzupełnia bogaty katalog akcesoriów, takich jak ergonomicznie ukształtowany uchwyt do szczególnie intensywnych obszarów skanowania, skaner RFID, pióra wejściowe, bateria Snapon, stacje dokujące i uchwyty do różnych scenariuszy zastosowań.

Markus Nicoleit, Dyrektor Zarządzający WEROCK Technologies GmbH, wyjaśnia: – Nasze nowe urządzenia ręczne są idealnym kompromisem dla wszystkich tych, którzy muszą dużo skanować, ale jednocześnie nie chcą pracować z ciężkim i nieporęcznym urządzeniem MDE. Jest to idealne urządzenie do skanowania na krótkich dystansach, jakie można spotkać przy odbiorze towarów, sprzedaży detalicznej lub dostawach paczek.” Dzięki głębokości 16 mm urządzenia mieszczą się w każdej kieszeni spodni i przy wadze 220 gramów są niewiele cięższe od dostępnych na rynku smartfonów.

Scoria A104, jak również A105 mogą być natychmiast zakupione od firmy WEROCK lub autoryzowanych partnerów dystrybucyjnych. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy, emisja CO2, która jest nieuchronnie związana z produkcją i transportem, jest w pełni kompensowana poprzez projekty klimatyczne zgodne ze Złotym Standardem WWF.

 

Źródło: WEROCK

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English