Nowy odkurzacz akumulatorowy od Würth

 

Odkurzacz AMTS 18 L Compact M-CUBE od Würth Polska to odpowiedni sprzęt dla profesjonalistów z branży budowlanej, meblarskiej czy motoryzacyjnej. Urządzenie jest przeznaczone do pracy na sucho. Sprawdzi się w każdej sytuacji, w której potrzebna jest nieograniczona mobilność i praca bez możliwości podłączenia do prądu. Odkurzacz wyróżnia się kompaktową konstrukcją oraz solidnym wykonaniem. Wydajny akumulator 18V M-CUBE, odpowiedni do wszystkich elektronarzędzi z serii 18V M-CUBE, zapewnia długi czas pracy.

Nowy odkurzacz AMTS 18 L Compact M-CUBE jest niezwykle wydajny. Ma dwa poziomy mocy ssania: MAX lub ECO, dzięki którym możliwy jest wybór trybu pomiędzy gospodarowaniem energią lub maksymalnym poziomem pracy. Półautomatyczny system oczyszczania filtra gwarantuje stałą moc ssania. Klasa filtra L sprawia, że 99% pyłów jest filtrowanych zgodnie z normą EN 60335-2-69.
Solidna obudowa z gumowymi podkładkami zapewnia stabilność nawet na nierównej powierzchni. Komfort użytkowania umożliwia rączka wyłożona wykładziną oraz pasek na ramię do wygodnego przenoszenia. Wąż ssący ma długość 2,5 m. Odkurzacz posiada praktyczne, zintegrowane miejsca na dysze szczelinowe.
Nowe urządzenie od Würth Polska przeznaczone jest do czyszczenia i odkurzania na sucho. Ma także funkcję wydmuchu do nawiewu i osuszania, a także umożliwia odsysanie pyłu, dzięki przyłączu do podłączenia pracujących elektronarzędzi.
Zawartość zestawu 
– Dysza wąska długa
– Wąż odsysający
– Filtr trwały
– Pasek na ramię
– Przyłącze elektronarzędzi
– Dysza główna przyłączeniowa
– Worek na pył
Osprzęt dodatkowy
– Ładowarka ALG 18 V M-CUBE
– Akumulator 18 V BASIC M-CUBE
– Akumulator 18 V BASIC M-CUBE
– Akumulator 18 V BASIC M-CUBE
– Dysza płaska
– Dysza ze szczotką
– Dysza ze szczotką wąską
– Dysza długa samochodowa
– Osłona do odsysania przy wierceniu

 

Źródło: Würth Polska

Authors

Related posts

Góra
English