Modułowy system przechowywania PACKOUT od MILWAUKEE

 

Koszmarem każdego specjalisty jest moment, gdy nie może znaleźć odpowiedniego narzędzia do pracy. Dlatego ich organizacja ma ogromne znaczenie ze względu na efektywność i czas, a także przygotowanie na nieoczekiwane sytuacje. Nikt jednak nie chce zabierać ze sobą wielu zestawów, które nie są poręczne, a dodatkowo nie wyglądają profesjonalnie.

MILWAUKEE to marka, która jest bardzo blisko specjalistów, dlatego zna ich wyzwania oraz potrzeby i odpowiada na nie wprowadzając rewolucyjne produkty. Jednym z nich jest Modułowy System Przechowywania PACKOUT.

 

Zabierz swoje narzędzia w każdy teren

System PACKOUT wyróżnia się nie tylko możliwością dopasowania do potrzeb użytkowania, ale uniwersalną i nieograniczoną mobilnością.

Podstawą systemu jest SKRZYNIA PACKOUT 1, wykonana z odpornych na uderzenia polimerów, z kołami 9″, umożliwiającymi jazdę po każdej nawierzchni. Skrzynia jest przenośna, a także wytrzymała i można w niej transportować do 113 kg materiałów. Pełną kontrolę podczas transportu zapewnia wbudowana i bardzo wygodna rękojeść.

 

 

Niezawodność nawet w najbardziej wymagających warunkach

Każda ze skrzyń narzędziowych i organizerów w systemie PACKOUT jest wykonana z odpornych na uderzenia polimerów, tak jak jego podstawa. Dzięki temu cały system zapewnia niezawodną wytrzymałość. Co więcej, kategoria ochrony IP65 zabezpiecza poszczególne elementy przed deszczem, brudem, a także przed trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Poszczególne produkty posiadają także dodatkowe rozwiązania zapewniające maksymalną wytrzymałość. Plecaki i torby zostały wykonane z nylonu balistycznego 1680D i posiadają metalowe zapięcia, suwaki i zatrzaski. Dodatkowo odpinane pasy na ramiona umożliwiają bardzo wygodne przenoszenie.

 

Stabilność konstrukcji

Poza wytrzymałością system PACKOUT wyróżnia także stabilność, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania. Wszystkie elementy mają ujednolicony system mocowania, dzięki czemu można stworzyć jeden bardzo łatwy w transporcie zestaw.

Organizery wyposażone są w kosze, które można zamontować w dowolnie wybranym miejscu. Specjalnie ukształtowana pokrywa zabezpiecza przed przemieszczaniem się ich zawartości podczas transportu.

 

Ponad 100 kombinacji zestawu

W ofercie PACKOUT znajduje się wózek, płyta montażowa, krata oraz wiele różnych skrzyń, toreb, plecaków, organizerów i wkładów piankowych umożliwiających stworzenie zestawu odpowiadającego na potrzeby profesjonalistów.

Kompaktowa skrzynia PACKOUT ma podstawę o połowie szerokości normalnej skrzyni i wysokość równą 3 organizerowm średnim (lub 2 średnim i 2 slim). Jej maksymalny udźwig 34 kg. Została wyposażona w szybkie w regulacji przegródki, umożliwiające w pełni konfigurowalną organizację narzędzi i akcesoriów. Wyjmowana taca pozwala na wygodne przechowywanie mniejszych akcesoriów i narzędzi ręcznych.

Natomiast skrzynia termoizolacyjna PACKOUT utrzymuje niską temperaturę do 30 godzin, dzięki ochronie IP65 nie przecieka i nie pozwala, aby do środka dostał się pył. Ma także wbudowany otwieracz do butelek.

 

Stwórz swój własny idealny PACKOUT!

Dzięki kreatorowi internetowemu można sprawdzić i wybrać odpowiednie elementy PACKOUT tak, aby stworzyć idealny zestaw odpowiadający na indywidualne potrzeby.

 

Źródło: MILWAUKEE

Authors

Related posts

Góra
English