I-care wspiera Lanxess we wdrażaniu lokalnej strategii utrzymania ruchu

Dostawca usług PdM oraz rozwiązań niezawodnościowych w przemyśle i jeden z większych producentów chemicznych na świecie rozpoczynają współpracę.

 

 

I-care i Lanxess podpisały umowę o współpracy. Jako dostawca usług PdM oraz rozwiązań niezawodnościowych dla utrzymania ruchu i produkcji w przemyśle wspiera producenta środków chemicznych z Kolonii we wdrażaniu lokalnej a tym samym korporacyjnej strategii utrzymania ruchu.

W tym przedsięwzięciu, integralność zakładu, niezawodność i efektywność kosztowa miały nadrzędne znaczenie. „Podejście I-care doskonale wpisuje się w wymagania, jakie stawiamy nowoczesnym systemom zarządzania utrzymaniem ruchu” – mówią pracownicy firmy Lanxess, Richard Schrayßhuen, kierownik ds. Zakupów i Andreas Kemnitz, kierownik działu Central Maintenance.

Dzięki podejściu firmy I-care „myśl globalnie, działaj lokalnie”, korporacyjne wdrożenie firmy Lanxess zyska solidny lokalny ślad. „Na podstawie globalnych planów zawsze staramy się opracowywać wytyczne o jak największym znaczeniu lokalnym – mówi Manuel Geier z I-care, kierownik ds. Obsługi klienta. – Weźmy na przykład krytyczność maszyn lub zwrot z inwestycji. Tylko identyfikując i analizując procesy na poziomie lokalnym, możemy wdrożyć pragmatyczne ulepszenia. Na szczęście ten sposób pracy dobrze współgra z koncepcją zarządzania aktywami firmy Lanxess, przez co tak entuzjastycznie podchodzimy do naszej współpracy.

 

Źródło: I-care

 

Authors

Related posts

Góra
English