Wsparcie dla KOLBON OAK

 

Kolejną decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w 2020 roku otrzymuje firma KOLBON OAK Magdalena Kołbon ze Starego Sącza. Mikroprzedsiębiorca zadeklarował nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 2 400 000,00 zł.

KOLBON OAK to rodzinna firma od 18 lat zajmująca się obróbką drewna. W ramach inwestycji powstanie nowy zakład z zapleczem biurowo-socjalnym i magazynowym oraz zostaną zakupione nowoczesne, energooszczędne maszyny i urządzenia.

– Łączymy drewno z nowoczesnymi materiałami, takimi jak szkło i stal nierdzewna, oferując wiele unikalnych zastosowań tradycyjnych i nowoczesnych konstrukcji. Drewno jest naszą pasją – podkreślają właściciele zakładu.

W portfolio firmy znajdują się różnorodne realizacje: od garaży, przez pokoje ogrodowe, stajnie, dachy po rekonstrukcje i renowacje drewna dębowego (w którym specjalizuje się firma).

Konstrukcje realizowane przez przedsiębiorstwo są wykonywane w stylu tradycyjnym, prace obejmują wszystkie etapy: od projektu, przez produkcję i montaż, po wykończenie całości.

To kolejna inwestycja w okolicach Nowego Sącza i Gorlic. Zainwestowały tu już takie firmy jak: INS TERM, SEBA, KALI. Teraz do tego grona dołącza KOLBON OAK. Warto przypomnieć, że na tym obszarze, w gminie Bobowa na potencjalnych inwestorów czekają gotowe, uzbrojone tereny.

Krakowski Park Technologiczny wydał w tym roku 22 decyzje o wsparciu. Suma zadeklarowanych nakładów inwestycyjnych wyniosła 797 310 943,06 zł. Przedsiębiorcy zadeklarowali utworzenie 496 nowych miejsc pracy.

Źródło: KPT

Authors

Related posts

Góra
English