WEROCK prezentuje wytrzymały tablet przemysłowy Rocktab L110 z jasnym wyświetlaczem

 

WEROCK Technologies GmbH, innowacyjny producent przemysłowych rozwiązań informatycznych i komunikacyjnych, prezentuje pierwszy tablet z serii Rocktab. Rocktab L110 jest przemysłowym 10,1″ tabletem z systemem Windows 10 Professional lub Android 9, zbudowanym w wojskowym standardzie MIL-STD-810G, wodoodpornym, pyłoszczelnym i z zabezpieczeniem przed upadkiem. Uzupełnieniem tego jest szeroka gama funkcji, duży akumulator, liczne opcje rozbudowy i akcesoriów oraz wyjątkowo jasny wyświetlacz.

Lekka i kompaktowa L110 została zaprojektowana tak, aby była wydajna i wszechstronna w każdym środowisku pracy. Tablet o przekątnej 10,1 cala oferuje optymalną łatwość użytkowania w trybie ciągłym oraz przemyślaną gamę akcesoriów. Procesor Qualcomm Snapdragon 625 Octa-Core lub Intel Quad-Core i 4 GB pamięci RAM zapewniają odpowiednią wydajność. Do przechowywania danych, L110 oferuje zainstalowany na stałe dysk SSD z opcjonalnym 64 GB lub 128 GB. Pamięć można dodatkowo rozszerzyć o kartę Micro-SDHC/SDXC.

 

 

Zaprojektowana z myślą o maksymalnej wytrzymałości, Rocktab L110 jest w stanie wytrzymać nawet najbardziej niekorzystne warunki środowiskowe. Może być niezawodnie stosowany w temperaturach otoczenia od -20°C do +60°C i wytrzymuje upadki z wysokości do 1,20 metra. Dzięki temu użytkownicy mogą bez obaw korzystać z urządzenia w ekstremalnie trudnych, niebezpiecznych lub chaotycznych warunkach. Dlatego też nowy, wytrzymały tablet firmy WEROCK jest idealny do pracy w trudnych warunkach w halach produkcyjnych oraz do stosowania na zewnątrz w przemyśle i produkcji.

Pojemność baterii 37 Wh wystarcza na cały dzień pracy, w wersji z systemem Android nawet znacznie dłużej. Wymienny akumulator jest ładowany za pomocą zasilacza, stacji ładowania lub uchwytu samochodowego. Silne światło jest warunkiem koniecznym, aby tabletki były czytelne nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Ekran dotykowy o przekątnej 10,1 cala wykonany z wytrzymałego Corning Gorilla Glass 3 oferuje typową dla smartfonów obsługę i imponuje jasnością do 1000 cd/m2. Można go obsługiwać również w rękawiczkach roboczych lub na zewnątrz, pod prysznicem deszczowym.

 

 

Rocktab L110 może być wstępnie skonfigurowany zgodnie z przeznaczeniem i wyposażony w dodatkowe funkcje. Wyposażony jest w klawisze funkcyjne, tylną i przednią kamerę, porty USB C i USB 3.0. Zarówno wersja Windows jak i Android posiadają nowoczesne funkcje bezpieczeństwa, takie jak TPM 2.0, opcjonalny czujnik linii papilarnych oraz inne sprzętowe i programowe funkcje bezpieczeństwa. Poprzez Bluetooth 4.2, dwuzakresową sieć WLAN 802.11ac i 4G LTE ze zintegrowanym GPS, użytkownicy mogą niezawodnie komunikować się ze swoimi kolegami nawet w najbardziej odległych miejscach. Ponadto dostępne są funkcje opcjonalne, takie jak skanery kodów kreskowych 2D, NFC, RFID i połączenie Ethernet. L110 gwarantuje również maksymalną funkcjonalność dzięki kompatybilności szerokiej gamy akcesoriów, w tym ergonomicznego uchwytu, antyrefleksyjnej folii ochronnej i bezpiecznych stanowisk dokowania pojazdów.

 

Cechy Rocktab L110

 • Solidny, przemysłowy tablet 10,1″ do zastosowań profesjonalnych
 • Odporny na zarysowania, szczególnie jasny wyświetlacz do pracy na zewnątrz
 • Wymienna bateria 37 Wh na maksymalnie 10 godzin pracy
 • Idealny do pracy w trudnych warunkach, ponieważ jest wodoszczelny i pyłoszczelny.
 • Odporność na wstrząsy, wibracje i upadki zgodnie z normami wojskowymi
 • 10-punktowy ekran wielodotykowy, może być obsługiwany również w rękawiczkach i podczas deszczu
 • Zaawansowane opcje procesorów firmy Intel® i Qualcomm®.
 • Pełna wydajność – z systemem Windows 10 lub Android 9
 • Złącze USB 3.0 i USB typu C
 • Zintegrowany GPS do pozycjonowania
 • Zawsze połączone z dwuzakresową siecią WLAN 802.11 a/b/g/n/ac, szybkie połączenie internetowe 4G LTE, Bluetooth 4.2
 • Kamery o wysokiej rozdzielczości dla ostrych obrazów
 • Gniazdo kart Micro SD
 • Zintegrowany TPM 2.0 – Hardware-based tamper protection (wersje dla Windows)
 • Opcjonalnie zawiera NFC, RFID, czytnik kart inteligentnych, skaner kodów kreskowych 2D, czujnik linii papilarnych
 • Dostępne stacje dokujące i inne akcesoria

Coraz więcej tabletów jest wykorzystywanych w przemyśle i produkcji, ale często nie są one przeznaczone do użytku na zewnątrz i w trudnych warunkach – mówi Markus Nicoleit, dyrektor generalny firmy WEROCK. – Rocktab L110 jest gotowy na wszystkie wymagania dzięki wygodnym funkcjom logistycznym i jasnemu wyświetlaczowi, który można odczytać w świetle słonecznym – kontynuuje Nicoleit.

Podobnie jak wszystkie produkty firmy, ślad węglowy tabletek, który nieuchronnie wynika z produkcji i transportu, jest w pełni zrównoważony przez projekty klimatyczne zgodnie ze Złotym Standardem WWF.

Rocktab L110 jest dostępny natychmiast i można go kupić bezpośrednio lub za pośrednictwem partnerów dystrybucyjnych. W celu rozszerzenia sieci sprzedaży, zainteresowane domy systemowe mogą skontaktować się z firmą WEROCK w celu rejestracji partnera. WEROCK oferuje swoim partnerom ekskluzywną usługę premium obejmującą cały zakres usług, jak również konkurencyjne warunki. Oprócz L110, firma już w listopadzie zaprezentowała Rocktab X550, w pełni wytrzymały notebook.

 

Źródło: WEROCK

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English