Prosta droga do optymalnego systemu przenoszenia

 

Specjalizująca się w automatyzacji firma Afag opracowała praktyczne narzędzie online do obliczania czasu cyklu. Z Afag PerfectCycle użytkownicy mogą nie tylko zredukować czas fazy projektowania i konstruowania; mają też możliwość walidacji i porównywania różnych konfiguracji systemów.

Konstruktorzy próbują stale znaleźć idealny cykl zastosowań typu Pick and Place. Szukamy przy tym stale nowych rozwiązań, aby szybciej osiągnąć optymalne rozwiązanie. Z pomocą mogą tutaj przyjść nowe, oparte na technologii chmury rozwiązania projektowe do systemów przenoszenia Afag: Afag PerfectCycle znacznie ułatwia użytkownikom projektowanie. Na stronie perfectcycle.afag.com można nieodpłatnie obliczyć optymalny cykl dla danego użytkowania i zaprojektować dla niego idealne rozwiązanie do przenoszenia. W tym celu potrzeba odpowiedniej wiedzy produktowej dotyczącej systemów i komponentów oraz ich właściwości.

Użytkownicy wprowadzają tylko do Afag PerfectCycle: dane użytkowe: odcinek, obciążenie użytkowe, czas taktowania, a program oblicza odpowiednie rozwiązanie. Oprogramowanie wskazuje błędy w definicji cyklu i użytkownik może je od razu skorygować. „Nasze narzędzie do obliczania czasu cyklu rewolucjonizuje projektowanie i planowanie procesów przenoszenia w produkcji i dostarcza naszym klientom jednoznaczną korzyść w stosunku do konkurencji”, mówi Jürgen Schädle, dyrektor sprzedaży regionalnej Afag Group.

Dodatkowe informacje dotyczące Afag PerfectCycle są dostępne na stronie: https://perfectcycle.afag.com

 

Źródło: Afag

Authors

Related posts

Góra
English