Drużyna Avon Operations Polska Wicemistrzem Świata Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2020

 

W rozgrywanych w nowej formule online finałach GC SCM TFC 2020 drugie miejsce zajął zespół z Avon Operations Polska. Lepsza okazała się tylko drużyna złożona z przedstawicieli różnych chińskich firm. Trzecie miejsce przypadło drużynie Whirlpool z Indii.
Cztery dni trwała rywalizacja o tytuł najlepszej drużyny na świecie w międzynarodowych zawodach zarządzania łańcuchem dostaw GC SCM TFC 2020. Było to możliwe dzięki przeniesieniu rozgrywki do świata wirtualnego, a dokładnie na zaawansowaną platformę wirtualnej rzeczywistości 3D – VirBELA™.

Wprowadzenie ostatniego etapu zawodów do Internetu umożliwiło również powiększenie liczby uczestników. W tym roku w finale wzięły udział 20 zespołów. Oprócz reprezentantów Polski (Avon Operations Polska i Beiersdorf Manufacturing) były również drużyny z Indii, Japonii, Holandii, Turcji, Włoch, Rosji, USA, Niemiec, Singapuru oraz Francji.

Mistrzom świata pozostaje już tylko zrealizować nagrodę, czyli wziąć udział w bezpłatnym czterodniowym kursie Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 5 995 dolarów na jednego uczestnika.

 

Zawody GC SCM TFC w mediach społecznościowych:

– na LinkedIn.com pod adresem https://www.linkedin.com/showcase/global-challenge-scm-%E2%80%93-tfc/

– na Facebook.com pod adresem https://www.facebook.com/gctfcpolska/

 

Pełne informacje na https://www.mpm24.com/zawody-scm/global-challenge-the-fresh-connection/

 

Źródło: MPM Productivity Management

 

Authors

Related posts

Góra
English