Konecranes z certyfikacją BHP PN-ISO 45001

 

Firma Konecranes and Demag Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Konecranes, wiodącego producenta nowoczesnych suwnic, wciągników oraz żurawi, zapewniającego kompleksowe usługi serwisowe urządzeń dźwignicowych uzyskała certyfikat BHP PN-ISO 45001:2018.

Otrzymanie przez firmę tej certyfikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem świadczenia usług najwyższej jakości w zakresie sprzedaży, serwisu i modernizacji suwnic, systemów dźwigowych, wciągników, wózków podnośnikowych oraz urządzeń portowych.

Certyfikacja była poprzedzona wieloetapowymi audytami przeprowadzonymi we wszystkich oddziałach firmy na terenie kraju. Mimo że firma od lat działa systemowo to pozytywne wyniki audytów i zwieńczenie ich uzyskaniem certyfikatu stanowią oficjalne potwierdzenie, że firma znajduje się w grupie firm spełniających standardy w zakresie efektywnego zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Wielomiesięczny wysiłek i dążenia zmierzające do uzyskania certyfikatu dowodzą również, że kwestie związane z BHP stanowią jeden z głównych z priorytetów kadry zarządzającej i są stałym elementem w celach strategicznych i wartościach korporacyjnych organizacji.

W Konecranes and Demag niezmiennym od lat priorytetem jest to, by wszyscy pracownicy, współpracownicy i klienci mogli każdego dnia po zakończonej pracy bezpiecznie wracać do domu. Uzyskanie certyfikatu BHP PN-ISO 45001:2018 podkreśla, że jako firma od lat pracujemy zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz posiadamy narzędzia stawiające nas wśród liderów w tej dziedziniemówi Marcin Sobczyk, EHSQ Manager w Konecranes and Demag Sp. z o.o.

Dostarczane przez firmę urządzenia dźwignicowe są projektowane z myślą o bezpiecznej pracy operatorów pracujących w fabrykach o różnorodnych profilach działalności, nierzadko w bardzo wymagających warunkach produkcyjnych. Mając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i Klientów pochodzących z różnych branż przemysłu Konecranes and Demag Sp. z o.o. od lat dba o utrzymywanie najwyższych standardów Grupy Konecranes w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

***

Grupa Konecranes Lifting Business to światowy lider w produkcji urządzeń transportu bliskiego, obsługujący Klientów z różnych sektorów przemysłu, m.in. wytwórczego, stoczniowego, przetwórczego, portowego i przeładunkowego. Konecranes dostarcza urządzenia dźwignicowe zwiększające wydajność podnoszenia i zapewnia usługi serwisowe dla wszystkich marek tego typu urządzeń. Całkowita wartość sprzedaży Grupy w 2019 r. wyniosła 3,33 mld EUR. Grupa zatrudnia ok. 18 tys. pracowników w 50 krajach. Akcje Konecranes są notowane na giełdzie Nasdaq Helsinki pod symbolem KCR.

 

Cert BHP Konecranes

 

Źródło: Konecranes and Demag

Authors

Related posts

Góra
English