Nowa aplikacja Seco Assistant firmy Seco Tools pozwala zaoszczędzić czas i zwiększyć produktywność

 

Aplikacja Seco Assistant umożliwia błyskawiczny dostęp do niezbędnych informacji o produktach i narzędziach, eliminując konieczność ich wyszukiwania w Internecie czy przeszukiwania katalogów — także w trybie offline.

Kalkulator parametrów aplikacji zapewnia dane dotyczące toczenia, frezowania i wykonywania otworów dla dowolnej marki, w tym posuw, prędkości skrawania oraz prędkości usuwania materiału. Funkcja porównywania narzędzi przekazuje rekomendacje i alternatywy Seco dla płytek innych producentów, a funkcja Suggest pomaga znaleźć odpowiednie opcje i strategie obróbki dla określonych zadań.

Produkty można wyszukiwać według pozycji, numeru, oznaczenia czy gatunku lub po prostu zeskanować kod na opakowaniu.

Aplikacja została opracowana z myślą o maksymalnej wygodzie i łatwości obsługi. Jej niewielki rozmiar i przejrzysty interfejs zapewniają łatwy dostęp do plików. Co ważne, jeśli nie masz połączenia z Internetem, nadal możesz wyszukiwać produkty Seco lub korzystać z kalkulatorów danych w trybie offline.

Aplikacja Seco Assistant usprawnia codzienne zadania w zakresie obróbki, łącząc istotne informacje i narzędzia z wyjątkową łatwością obsługi. Dzięki praktycznym i wygodnym narzędziom umożliwia niezwykle szybki dostęp do niezbędnych informacji.

Zeskanuj kod QR lub przejdź do sklepu z aplikacjami, aby pobrać aplikację Seco Assistant.

 

 

Źródło: Seco

Authors

Related posts

Góra
English