Vertiv rozpoczyna współpracę dystrybucyjną z Ingram Micro w Polsce

 

Vertiv, globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej i rozwiązań gwarantujących ciągłość działania przedsiębiorstw, ogłosił nawiązanie partnerstwa dystrybucyjnego z Ingram Micro, jednym z największych dystrybutorów z wartością dodaną (VAD) w Europie Środkowo-Wschodniej i liderem sprzedaży infrastruktury dla centrów przetwarzania danych, produktów sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa w kanale dystrybucji IT.

Vertiv zapewni resellerom Ingram Micro dostęp do kompleksowych rozwiązań oraz usług dla serwerowni i centrów danych, skierowanych do takich branż, jak: handel detaliczny, służba zdrowia, przemysł, transport, bankowość, finanse, logistyka, edukacja i administracja.

Ingram Micro będzie współpracować z resellerami w celu zapewnienia zasobów związanych z rozwojem biznesu w zakresie usług marketingowych, szkoleń oraz pomocy technicznej przed i po sprzedaży.

Wśród linii produktów Vertiv, które Ingram Micro będzie oferować w Polsce, znalazły się: systemy zasilania gwarantowanego, klimtatyzacji precyzyjnej, moduły dystrybucji zasilania, szafy teleinformatyczne rack oraz rozwiązania do zdalnego dostępu, monitoringu i zarządzania elementami infrastruktury krytycznej, pod znanymi markami należącymi do Vertiv: Liebert, Avocent i Geist.

Zgodnie z naszą strategią rozwoju kanału dystrybucyjnego, współpraca z Ingram Micro zwiększy obecność Vertiv w Polsce i dotarcie z ofertą do szerszego grona resellerów działających w obszarze infrastruktury konwergentnej – mówi Urszula Fijałkowska, Senior Partner Account Manager odpowiedzialna za współpracę z dystrybutorami w Vertiv Poland. – Zespół Ingram Micro posiada odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie w oferowaniu rozwiązań dla centrów danych, dlatego jestem przekonana, że resellerzy zyskają zwiększone wsparcie w zakresie realizacji złożonych projektów z wykorzystaniem infrastruktury krytycznej – dodaje Fijałkowska.

 Z punktu widzenia współpracy między dystrybutorem a producentem, istotny jest fakt, że Vertiv oferuje kompleksowe rozwiązania jako pojedynczy dostawca. To znacznie przyśpiesza proces doboru elementów infrastruktury na potrzeby projektów naszych partnerów – komentuje Tomasz Zięba, Product Manager odpowiedzialny za współpracę z Vertiv w Ingram Micro. –  Dodatkowo, oprócz rozwiązań wysokiej jakości, resellerzy mogą skorzystać z oferowanych przez Vertiv programów motywacyjnych, konfiguratorów i selektorów produktowych oraz szkoleń dostarczanych w ramach programu dla partnerów handlowych producenta. Zakres oferowanego wsparcia sprawia, że wraz z Vertiv tworzymy silny zespół, zorientowany na spełnianie indywidualnych potrzeb partnerów i ich klientów – dodaje.

Umowa weszła w życie w październiku br. i resellerzy mogą już składać w Ingram Micro zamówienia na rozwiązania Vertiv. Dodatkowe informacje na temat Programu dla Partnerów Vertiv można znaleźć na stronie Partners.Vertiv.com

 

Źródło: Vertiv

Authors

Related posts

Góra
English