Warsaw Industry Week przesunięte o rok

 

W imieniu PTAK Warsaw Expo, organizatora Warsaw Industry Week informujemy, że Warsaw Industry Week, z przyczyn niezależnych, nie odbędzie się w zaplanowanym terminie 3–5 listopada 2020 r. Targi zostają przesunięte na kolejny rok i będą miały miejsce w dniach 3–5 listopada 2021.

Z uwagi na znaczący wzrost zachorowań na koronawirusa, 17 października 2020 pojawiły się nowe obostrzenia nie tylko dla mieszkańców żółtych i czerwonych stref, ale również dla wielu branż prowadzących swoją działalność w oznaczonych powiatach i miastach. Dla organizatorów Warsaw Industry Week, oznacza to zakaz przeprowadzenia targów oraz towarzyszących im wydarzeń w formule stacjonarnej.

Biorąc pod uwagę zaawansowany etap przygotowań do wydarzenia, organizatorowi jest niezmiernie przykro przekazywać wszystkim zainteresowanym stronom: partnerom, wystawcom i odwiedzającym, powyższą informację w przededniu spotkania branży przemysłowej w PTAK Warsaw Expo. Pomimo przygotowania i zabezpieczenia targów pod kątem bezpieczeństwa sanitarnego, aktualna sytuacja epidemiologiczna nie pozostawiła wyboru, do zobaczenia za rok!

 

Źródło: PTAK Warsaw Expo

Authors

Related posts

Góra
English