Jarosław Cisak, prezes Jungheinrich Polska, z nowymi kompetencjami w międzynarodowym koncernie

 

Z dniem 01.09.2020 Jarosław Cisak, prezes Jungheinrich Polska, zarządza nie tylko polską spółką – córką międzynarodowego koncernu, ale także przedsiębiorstwami grupy w Krajach Bałtyckich i na Ukrainie.

Jarosław Cisak z Jungheinrich związany jest od 1996 roku, a funkcję prezesa polskiej firmy sprawuje od 1999 roku. W ciągu tych lat firma zbudowała pozycję lidera w branży na polskim rynku. Obecnie posiada 9 lokalizacji i zatrudnia około 600 osób. Od wielu lat staje na podium koncernowych rankingów najlepszych spółek-córek, a od kilku – na najwyższym. – To oczywiście sukces całego zespołu, który nie byłby jednak możliwy bez doskonałego przywódcy – mówi Magdalena Domagała, Dyrektor Pionu Zasobów Ludzkich. I dodaje: – Awans Jarosława Cisaka w strukturach koncernu to dowód jego wiedzy i kompetencji zarządczych, ale także wzrost pozycji i znaczenia polskiego oddziału firmy w międzynarodowym koncernie. To także potwierdzenie tego, że pomimo obecnej, trudnej sytuacji gospodarczej w całej Europie Jungheinrich Polska radzi sobie doskonale, a wdrożone w naszej firmie rozwiązania mogą być wzorem dla innych podmiotów. Cieszymy się, że teraz z doświadczenia pana Cisaka będzie korzystać nie tylko polski oddział koncernu, ale także firmy w Krajach Bałtyckich i na Ukrainie. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń między tymi państwami wpłynie pozytywnie również na dalszy rozwój naszej polskiej firmy.

 

Jungheinrich Zentrale, Wandsbek, Hamburg, Friedrich-Ebert-Damm 129; Jungheinrich Headquaters Building, Wandsbek, Hamburg, Friedrich-Ebert-Damm 129

 

W zawiązku z wyżej wspomnianymi zmianami w koncernie nie zmienia się struktura polskiego oddziału. Jarosław Cisak nadal pozostaje prezesem Jungheinrich Polska.

Jungheinrich od 26 lat dostarcza polskim klientom kompleksowe rozwiązania intralogistyczne. Oferuje wszystko, co znajduje się pod dachem magazynu – od wózków paletowych, po zaawansowane systemy automatyczne. W kwestii rozwoju produktów stawia na nowe technologie i wspomaganie informatyczne.

 

Źródło: Jungheinrich

Authors

Related posts

Góra
English