Centrum Inżynieryjne nowym partnerem programu COPA-DATA Partner Community

 

Firma Centrum Inżynieryjne, posiadająca niezwykłą historię oraz ogromne doświadczenie jako integrator systemów automatyki przemysłowej, dołączyła do partnerskiego programu COPA-DATA Partner Community, który w swoich szeregach ma już wiele znanych firm nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Powołany w 2011 roku program partnerski COPA-DATA Partner Community ma obecnie ponad kilkaset członków z całego świata. Jest to program oparty na wspólnym globalnym rozwoju zarówno firmy COPA-DATA jak i jej partnerów, którzy doświadczeniem, znajomością rynku oraz wiedzą pozwalają na ciągłe doskonalenie rozwiązań opartych na Platformie Programowej zenon. Obecnie do tego międzynarodowego grona dołączyła również firma Centrum Inżynieryjne z siedzibą w Bielsku-Białej, posiadająca ponad 13-letnie doświadczenie jako integrator systemów automatyki przemysłowej. – Centrum Inżynieryjne, specjalizujące się w integrowaniu systemów, stale poszukuje nowych rozwiązań. Tym chętniej dołączyliśmy do grona COPA-DATA Partner Community. Platforma zenon to zaawansowane narzędzie technologiczne, doskonale wpisujące się w koncepcję IoT, kluczową technologię Industry 4.0, z którą z całą pewnością się identyfikujemy. Mamy nadzieję, że nasza współpraca zaowocuje nowymi doświadczeniami, o które wzbogacimy naszą ofertę – komentuje Tomasz Zawada – prezes zarządu firmy Centrum Inżynieryjne.

 

Oprogramowanie optymalizujące procesy produkcyjne

zenon Software Platform to platforma programowa, która łączy w sobie automatyzację z cyfrową transformacją wspierając przy tym procesy inżynieryjne, procesy produkcji oraz infrastrukturę maszyn i urządzeń. Dzięki oprogramowaniu od firmy COPA-DATA, urządzenia działają w sposób niezawodny, elastyczny a przede wszystkim skuteczny, ponieważ zenon daje możliwość połączenia wszystkich istotnych obszarów – od projektowania po dystrybucję. W przypadku firmy Centrum Inżynieryjne, oprogramowanie zenon wykorzystywane jest głównie w branży automatyki, w której wspiera efektywność procesów na liniach produkcyjnych. „Wdrożone przez nas systemy służą do monitorowania poprawności przezbrojeń maszyn oraz kontroli parametrów procesu” – dodatkowo wyjaśnia Tomasz Zawada z Centrum Inżynieryjnego. Więcej o nowym partnerze na: https://www.cisc.com.pl/ .

 

Efektywna komunikacja kluczem do sukcesu

Firma COPA-DATA Polska współpracuje z Centrum Inżynieryjnym już od 2018 roku. Obie firmy jednogłośnie uważają, iż najważniejszą zaletą współpracy jest dobra komunikacja pomiędzy partnerami, a w szczególności inżynierami odpowiedzialnymi za oprogramowanie i projekty. – Dzięki wsparciu technicznemu inżynierów COPA-DATA Polska, zawsze otrzymujemy szybkie i skuteczne rozwiązania problemów, na które napotykamy podczas wdrożeń systemów sterowania u naszych klientów. Z pełnym przekonaniem promujemy oprogramowanie zenon wśród naszych kontrahentów – potwierdza Tomasz Zawada. A Jakie są oczekiwania nowego członka programu partnerskiego? Pan Tomasz Zawada odpowiada, że to z całą pewnością dostęp do informacji o nowościach, innowacjach i ciekawych zagranicznych realizacjach, które pozwolą Centrum Inżynieryjnemu oferować swoim klientom nieszablonowe i nowoczesne rozwiązania. Bardzo ważne jest również wsparcie techniczne dla inżynierów.

 

Źródło: COPA-DATA Polska

Authors

Related posts

Góra
English