ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW – zmiana terminu pierwszej edycji targów

 

Pierwsza edycja targów ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW zaplanowana na 2425 listopada 2020 r. została przesunięta w związku z sytuacją na świecie spowodowaną obecnością COVID-19. Został już ogłoszony nowy termin.

Targi organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu oraz Targi w Krakowie zostały przełożone na kolejny rok ze względu na obowiązujące na całym świecie obostrzenia. W związku z zainteresowaniem wystawców spoza Polski, organizatorzy zdecydowali na zmianę terminu tak, aby wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w wydarzeniu.

Wydarzenie odbędzie się 23–24 listopada 2021 r. w EXPO Kraków.

Więcej informacji na stronie: https://www.assemblygo.pl/pl/ oraz https://www.psiitm.org/targi-assembly-go/

 

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW – to targi stworzone specjalnie z myślą o połączeniu doświadczenia z innowacjami. Przez 2 dni uczestnicy poznają najskuteczniejsze i sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie i nadchodzące trendy, a to wszystko w jednym miejscu. Najwybitniejsi specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wznieść organizację i techniki montażu na jeszcze wyższy poziom.

AMB Technic – polska firma specjalizująca się w technologiach precyzyjnego dozowania płynów montażowych (jak kleje, żywice, smary). Założona w 1995 roku w Kole, obecnie obsługująca klientów m.in. z sektorów produkcji motoryzacyjnej, elektronicznej i urządzeń medycznych.

 

Źródło: Targi w Krakowie

Authors

Related posts

Góra
English