Zestaw narzędzi COMBO z serii M-CUBE

Specjaliści, którzy zajmują się remontami i budową domów, skręcaniem konstrukcji, spawaniem, produkcją w zakładach przemysłowych czy pracami usługowymi wiedzą, jak ważny jest odpowiedni dobór sprzętu. Procesy towarzyszące ich pracy, jak m.in.: cięcie, szlifowanie, wiercenie i wkręcanie, wiercenie udarowe czy podkuwanie to czynności, które często idą ze sobą w parze. Do ich wykonywania niezbędne jest posiadanie różnych, niezawodnych urządzeń, najlepiej w kompatybilnej formie.

Zestaw COMBO z serii M-CUBE od Würth składa się z wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowej i młotowiertarki, a więc podstawowych urządzeń, bez których wykonywanie większości prac jest praktycznie niemożliwe. Elektronarzędzia uzupełniają się pod względem użytkowym, co jest znacznym udogodnieniem dla każdego zawodowego fachowca, który z nich korzysta. Wszechstronność narzędzi zapewnia oszczędność czasu i kosztów, a trzy akumulatory 4 Ah, które można ładować tą samą ładowarką dołączoną do kompletu, gwarantują komfort i ciągłość pracy, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Zestaw spakowano w praktyczną i poręczną torbę, co ułatwia przechowywanie narzędzi. Przede wszystkim poręczna torba umożliwia zabranie ze sobą wszystkiego co potrzebne do jednej ręki, bez konieczności brania kilku walizek.

Narzędzia akumulatorowe to wygoda, szybkość i bezpieczeństwo pracy. Brak uciążliwego przewodu oraz eliminacja konieczności doprowadzenia prądu do różnych miejsc na budowie znacznie zwiększają komfort wykonywanych czynności. Zestaw elektronarzędzi COMBO wchodzi w skład gamy produktów z serii M-CUBE, której użytkownicy mogą uzupełniać wyposażenie swojego warsztatu, dokupując pojedyncze produkty w przystępnych cenach.

W linii M-CUBE dostępne są już mniejsze i większe wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki i szlifierki. Wkrótce w ofercie dostępne będą też wkrętarka do gips kartonu oraz wyciskacz do silikonów i mas klejących, a w ciągu roku gama urządzeń zostanie poszerzona o kolejne elementy. Niezależnie od charakteru wykonywanej działalności, stworzenie własnej, uniwersalnej rodziny elektronarzędzi, opartej na jednej baterii, z produktami Würth jest niezwykle proste.

W skład zestawu elektronarzędzi COMBO z serii M-CUBE wchodzą:

1. Wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT

Uniwersalny produkt do wiercenia oraz wkręcania o dużej mocy silnika i stosunkowo niewielkiej wadze, który umożliwia długie użytkowanie i nie obciąża nadmiernie rąk. Możliwości techniczne urządzenia zapewniają wykonanie ponad 80% czynności przeznaczonych dla wiertarko-wkrętarek. Sprzęt sprawdzi się zarówno przy pracach lekkich, jak i bardzo ciężkich, ale o mniejszej intensywności.

 

 

2. Szlifierka kątowa AWS 18-125P COMPACT

Maszyna przeznaczona do cięcia i szlifowania. Produkt gwarantuje dokładność wykonywanych prac, a dzięki szybkozaciskowej i beznarzędziowej nakrętce dociskającej tarczę umożliwia operatorowi łatwą i wygodną zmianę osprzętu ściernego. Zastosowana w produkcie tarcza o średnicy 125 mm zapewnia skuteczne i w razie potrzeby głębokie cięcie, nawet większych elementów.

 

 

3. Młotowiertarka ABH 18 COMPACT

Elektronarzędzie posiadające dwa uchwyty wiertarskie: podstawowy SDS i szybkozaciskowy cylindryczny. Produkt sprawdzi się do pracy w drewnie i metalu, mieszania farb oraz wiercenia w betonie czy kamieniu. W zależności od zastosowanych akcesoriów można go używać niemal do każdego rodzaju materiału. Narzędzie przeznaczone jest także do podkuwania tynków i betonu, a wyposażenie go w dodatkowy port, umożliwia podłączenie odsysacza pyłów.

 

 

W skład zestawu wchodzą ponadto 3 ładowarki akumulatorowe 4 Ah oraz torba.Zestaw COMBO z serii M-CUBE od Würth jest dostępny w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

 

Źródło: Würth Polska

Authors

Related posts

Góra
English