Konferencyjna jesień Axon Media pełna „bezpiecznej” wiedzy dla specjalistów Utrzymania Ruchu

 

Szykuje się intensywny i bezpieczny szkoleniowy czas z Axon Media. Pracownicy zakładów produkcyjnych, chcący mieć wpływ na optymalizację i bezawaryjność procesów wytwórczych spotkają się w trzech miastach – Zamościu, Olsztynie oraz Toruniu, aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i technologią z zakresu niezawodności i utrzymaniu ruchu. Wciąż można dołączyć do grona uczestników spotkań – wystarczy wypełnić odpowiedni formularz zgłoszeniowy online dostępny na stronie www.KonferencjeTechniczne.pl. Jak zawsze udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Na przestrzeni września i października można wziąć udział w aż trzech konferencjach z cyklu „Niezawodność i utrzymanie ruchu”. Najpierw, 23 września, eksperci spotkają w Zamościu, następnie 30 września – w Olsztynie, by stamtąd tydzień później, 7 października udać się do Torunia.

Główna osią wydarzeń jest blok kilkunastu wykładów wygłaszanych przez praktyków reprezentujących czołowych dostawców dla działów Utrzymania Ruchu. Podczas spotkań omówiona zostanie m.in. tematyka skutecznego wykrywania awarii i ich przyczyn, badań termowizyjnych, diagnostyki z wykorzystaniem ultradźwięków, monitorowania zużycia energii czy też niezwykle kluczowego smarowania. Po prelekcjach i części networkingowej, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w jednym z wybranych przez siebie warsztatów praktycznych.

Dodatkowo organizator zapewnia Imienny Certyfikat Udziału, pakiet materiałów konferencyjnych, bezpłatną prasę branżową oraz poczęstunek.

Mając na uwadze wspólny komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo, podczas każdej konferencji wdrożone zostaną wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, w tym obowiązek zakrywania ust oraz nosa, odpowiednie dystansowanie, regularna dezynfekcja, wentylacja pomieszczeń oraz oczyszczanie powietrza zaawansowanym sprzętem.

Szczegółowe informacje o każdej z powyższych konferencji na: www.KonferencjeTechniczne.pl

Zapraszamy do udziału!

 

Źródło: Axon Media Group

Authors

Related posts

Góra
English