BSH we Wrocławiu poszukuje 100 osób do pracy

 

Firma BSH poszukuje do swoich wrocławskich fabryk 100 pracowników. Poszukiwani są pracownicy na stanowiska związane z produkcją, transportem wewnętrznym oraz logistyką. Nowi pracownicy znajdą zatrudnienie w nowoczesnych fabrykach lodówek i piekarników u globalnego producenta AGD znanych i cenionych na świecie marek Bosch i Siemens.

 

Wzrost produkcji i nowe miejsca pracy w BSH we Wrocławiu

W związku z dynamicznym rozwojem produkcji, spowodowanym globalnym wzrostem sprzedaży AGD marek Bosch i Siemens, BSH we Wrocławiu poszukuje ponad 100 pracowników, którzy zostaną zatrudnieni w ramach umowy tymczasowej.Najlepsi pracownicy, którzy będą chcieli pozostać w firmie mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z BSH. Osoby zatrudnione będą wspierały załogę dwóch fabryk, obszar transportu wewnętrznego oraz logistyki. Praca w BSH to doskonała okazja do zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie oraz możliwość wejścia w rynek pracy.

Wrocławskie fabryki BSH działają od września 2017 r. Praca w BSH odbywa się na nowoczesnych i nowych liniach produkcyjnych. Produkcja prowadzona jest zgodnie z najwyższymi standardami pracy i z poszanowaniem wysokich wymagań bezpieczeństwa, charakterystycznych dla Grupy BSH. Zakłady przy ul. Żmigrodzkiej 143 oferują świetnie zorganizowane stanowiska pracy, dogodne połączenie komunikacyjne, znakomicie wyposażone kuchnie, kąciki socjalne, kantynę na terenie zakładu oraz to, co najważniejsze, przyjazną atmosferę pracy w oparciu o wartości BSH.

BSH jest znanym i cenionym pracodawcą na polskim rynku. Osoby, które zdecydują się na zatrudnienie w zakładach BSH mogą liczyć na wiele korzyści. Każdy nowy pracownik już pierwszego dnia przechodzi kompleksowe szkolenie, w specjalnym Training Center znajdującym się przy ul. Żmigrodzkiej 143, które przygotowuje go do pracy na danym stanowisku. Zdobycie niezbędnego doświadczenia jest bez wątpienia szczególnie istotne dla osób młodych, którzy już podczas nauki mogą rozpocząć wdrażanie w świat zawodowy. Praca na nowoczesnych maszynach oraz z wykorzystaniem nowych narzędzi odzwierciedla warunki najnowszych, międzynarodowych zakładów produkcyjnych. Ponadto, osoby zatrudnione w BSH tworzą zaawansowane technologicznie AGD największych globalnych marek Bosch i Siemens.

Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do składania aplikacji na adresy:

LUKASZ.DOLZANSKI@RANDSTAD.PL 

MBURY@ASISTNET.PL 

lub dzwoniąc pod numer +48 663 308 200 (Łukasz) lub +48 695 714 750 (Maja)

 

Źródło: BSH Group

Authors

Related posts

Góra
English