Konecranes dostarcza dwie nowe suwnice CXT w hali produkcyjnej firmy REMBUD-ZREMB

 

Zamówienie dotyczy dwóch nowych suwnic jednodźwigarowych CXT Konecranes z wciągnikiem linowym. Każde z urządzeń ma udźwig 8 t i rozpiętość 17 m. Obie suwnice są wyposażone w usługę zdalnego monitorowania TRUCONNECT. Dzięki zastosowaniu sensorów funkcja ta zapewni gromadzenie danych takich jak np. czas użytkowania, cykle robocze i zatrzymania awaryjne, dostarczając przejrzysty obraz stanu eksploatacji urządzeń oraz zdalny dostęp do tych informacji.

Obie suwnice zostały już zamontowane w nowej hali produkcyjnej firmy REMBUD-ZREMB, która jest jednym z trzech oddziałów grupy kapitałowej HOLDING-ZREMB Gorzów S.A., specjalizującej się w realizacji zamówień produkcji powtarzalnej.

Dostawa suwnic przez Konecranes to był dla nas oczywisty wybór, ponieważ współpracujemy z tą firmą od ponad 20 lat, produkując konstrukcje stalowe dla dźwigów typu RTG, ASC, RMG. Suwnice CXT spełniły nasze oczekiwania pod względem parametrów technicznych, czasu realizacji zamówienia, jak również profesjonalnego doradztwa oraz obsługi na etapie zapytania oraz zamówienia suwnic – mówi Dawid Möglin, Zastępca Dyrektora, Deputy Production Director w HOLDING-ZREMB Gorzów S.A., oddział REMBUD-ZREMB.

Suwnice CXT z wciągnikiem to rozwiązanie dla prawie każdej branży, w której potrzebny jest udźwig do 80 t. Jednym z największych atutów tych urządzeń jest łatwość dostosowania do konkretnych potrzeb produkcyjnych danego przedsiębiorstwa. Suwnica CXT występuje w wielu wersjach – od podstawowej po najbardziej zaawansowane technologicznie.

 

Źródło: Konecranes

Authors

Related posts

Góra
English