Czmuda Group w Polskiej Strefie Inwestycji

 

30 czerwca 2020 r., w drugą rocznicę wejścia w życie Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji, Czmuda Group sp. z o. o. otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument został podpisany przez Zbigniewa Targowskiego – Prezesa Zarządu oraz Grzegorza Kłoczko – Wiceprezesa Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA.

Planowana inwestycja dotyczy wprowadzenia innowacji technologicznych i produktowych w procesie wytwarzania znaków drogowych, kolejowych oraz tablic informacyjnych na konstrukcjach wsporczych. Przedsięwzięcie dotyczy budowy nowego zakładu produkcyjnego oraz wyposażenia zakładu w niezbędne maszyny i urządzenia w celu produkcji znaków drogowych, kolejowych oraz tablic informacyjnych na konstrukcjach wsporczych.

W ramach inwestycji przedsiębiorstwo zainwestuje co najmniej 12 065 500 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Soplach (Gmina Małdyty) na działce o powierzchni 0,8472 ha.

Czmuda Group sp. z o. o. jest uznanym na krajowym i europejskim rynku drogowym i kolejowym producentem wysokiej jakości oznakowania. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, zatrudnia blisko pięćdziesięciu wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Oferta firmy obejmuje: znaki drogowe, urządzenia bezpieczeństwa ruchu (wygrodzenia zabezpieczające ruch pieszy i rowerowy, balustrady), konstrukcje wsporcze (wysięgniki, słupy, bramownice), znaki, urządzenia wykorzystywane w kolejnictwie oraz elementy małej architektury.

 

Źródło: WMSSE

Authors

Related posts

Góra
English