Bosch Go Professional: nowy wkrętak akumulatorowy ze sprzęgłem mechnicznym

 

Bosch Go to uniwersalny wkrętak akumulatorowy idealny dla profesjonalistów wykonujących bardzo precyzyjne prace. Dzięki możliwości regulacji momentu obrotowego poprzez zastosowanie sprzęgła mechanicznego i funkcji podwójnego włączania Dual-activation, narzędzie to doskonale sprawdzi się przy drobnych pracach montażowych, instalacyjnych, elektronicznych i elektrycznych.

 

Główne zalety urządzenia:

  • Tryb dual-activation: wystarczy docisnąć narzędzie lub nacisnąć włącznik aby rozpocząć pracę,
  • Regulacja mocy: sprzęgło mechaniczne z mozliwością wyboru momentu obrotowego i z trybem maksymalnej wydajności,
  • Precyzja i bezpieczeństwo: elektroniczny hamulec wymusza automatyczne wyłączenie wkrętaka, gdy bit wyślizgnie się z gniazda wkręta,
  • Proste ładowanie dzięki złączu micro USB: w momencie gdy pojemność baterii spadnie poniżej 33% dioda LED zaczyna migać.

 

Zastosowanie Bosch Go

Narzędzie Bosch Go jest odpowiednie do wielu profesjonalnych zastosowań. Szczególnie jeśli chodzi o precyzyjne prace instalacyjne. Dzięki kompaktowym wymiarom i precyzyjnemu sprzęgłu mechanicznemu, jest to doskonałe narzędzie dla profesjonalistów z branży elektrycznej, ale nie tylko. Wkrętak dobrze sprawdzi się również w szeroko pojętych pracach serwisowych – np urządzeń elektronicznych. Pozwala na wkręcanie i wykręcanie małych wkrętów w miejscach, do których trudno byłoby dotrzeć dużą, standardową wkrętarką. Podobnie sprawa wygląda jeśli chodzi o prace montażowe. Mimo swojej kompaktowej konstrukcji narzędzie posiada wystarczającą moc  żeby sprawdzić się np. przy skręcaniu mebli, natomiast możliwość regulacji momentu obrotowego pozwala na prace w drewnie. Z pomocą wkrętaka Bosch Go z powodzeniem wkręcimy wkręty do drewna o średnicy do 5 mm.

 

Parametry techniczne: Bosch Go
Napięcie akumulatora 3,6 V
Pojemność akumulatora 1,5 Ah
Nominalna prędkość obrotowa 360 min-1
Moment obrotowy (wk.  Twarde/miękkie/min) 5/2,5/0,2 Nm
Zakres ustawienia sprzęgła mechanicznego 1–5
Maks. Średnica wkrętów 5 mm
Ładowarka Micro USB

 

Źródło: Bosch

Authors

Related posts

Góra
English