MEWA czempionem innowacji

 

Możliwości firmy MEWA w zakresie innowacji przekonały jurorów Konkursu Innowacji „TOP 100”. Od 19. czerwca MEWA oficjalnie należy do grupy przedsiębiorstw „TOP 100” w Niemczech.

Szczególnie dużo punktów uzyskała w kategorii „Procesy innowacyjne i organizacja“. Na jury szczególne wrażenie zrobiły techniczne innowacje, takie jak urządzenia chroniące środowisko czy też pierwszy w tej branży sterowany cyfrowo system prania odzieży ostrzegawczej. Uznanie zyskało również uwzględniające aktualne trendy podejście, w ramach którego firma korzysta z wiedzy i kompetencji pracowników i klientów, planując działania.

Firma medialna compamedia od 1993 roku przyznaje tytuł „TOP 100” za dokonania w zakresie innowacji i za ponadprzeciętne sukcesy w tym zakresie. Za stronę naukową konkursu odpowiada prof. dr Nikolaus Franke, założyciel i członek kierownictwa Instytutu Przedsiębiorczości i Innowacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Wiedniu. Mentorem konkursu TOP 100 jest dziennikarz ekonomiczny Ranga Yogeshwar. Partnerami projektu są Towarzystwo Fraunhofera Wspierania Badań Stosowanych oraz Federalne Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BVMW).

 

Źródło: MEWA

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English