ExxonMobil oraz INNIO z długoterminową umową w zakresie środków smarnych do silników gazowych Jenbacher

 

ExxonMobil oraz INNIO podpisały długoterminowe rozszerzenie międzynarodowej umowy o współpracy w zakresie środków smarnych do silników zasilanych gazem ziemnym INNIO Jenbacher typu 2, 3, 4, 6 i 9. W ramach bliskiej współpracy firmy będą dzielić się wiedzą specjalistyczną w zakresie spełniania zmieniających się potrzeb w zakresie smarowania silników na gaz ziemny, co zaowocuje w przyszłości opracowaniem nowego oleju do tego typu silników oraz innych produktów firmowanych przez ExxonMobil i INNIO.

Cieszymy się z możliwości rozwoju naszej współpracy z ExxonMobil w dziedzinie inżynierii – mówi Andreas Lippert, Chief Technology Officer w INNIO Group. – Razem kontynuujemy prace nad gamą wysokiej jakości olejów dla naszych niezawodnych i wysokowydajnych silników na gaz ziemny Jenbacher typu 2, 3, 4, 6 i 9, pomagając naszym klientom w osiągnięciu celów biznesowych w obliczu globalnej transformacji energetycznej.

Współpraca z INNIO pozwala jeszcze lepiej zrozumieć wyzwania, przed którymi stoją nasi klienci i opracować odpowiednie rozwiązanie w zakresie smarowania – mówi Henning Feller, EAME Sales Manager Finished Lubricants z ExxonMobil. – Łącząc naszą wiedzę techniczną w zakresie smarowania z 90-letnim doświadczeniem INNIO w obszarze tworzenia innowacyjnych silników gazowych, możemy osiągnąć wspólny cel: pomóc klientom korzystającym z silników gazowych INNIO Jenbacher zwiększyć ich niezawodność, produktywność, rentowność i osiągnąć zrównoważony rozwój.

***

INNIO jest wiodącym dostawcą technologii silników gazowych, urządzeń energetycznych oraz platformy cyfrowej i związanych z tym usług z obszaru wytwarzania energii elektrycznej i sprężania gazu w miejscu wykorzystania lub najbliższym sąsiedztwie. Dzięki produktom renomowanych marek Jenbacher i Waukesha firma INNIO jest przygotowana na wyzwania przyszłości. Szerokie portfolio obejmuje niezawodne, ekonomiczne i trwałe przemysłowe silniki gazowe o mocy od 200 kW do 10 MW dla różnych branż na całym świecie. Może zapewnić wsparcie przez cały okres eksploatacji ponad 50 000 silników gazowych na całym świecie. Dzięki sieci serwisów w ponad 100 krajach INNIO może szybko reagować na potrzeby klientów w zakresie lokalnych usług serwisowych.

Przedsiębiorstwo ma główną siedzibę w Jenbach w Austrii oraz główne filie w Kanadzie (Welland, Ontario) oraz w Stanach Zjednoczonych (Waukesha, Wisconsin).

 

Źródło: ExxonMobil

Authors

Related posts

Góra
English