Seco Tools rozszerza asortyment oprawek Jetstream Tooling do toczenia ogólnego ISO

 

Firma Seco Tools poinformowała o rozszerzeniu asortymentu rozwiązań technologicznych Jetstream Tooling Integrated (JETI) o pełną gamę oprawek do toczenia ogólnego ISO. Ta łatwa w użyciu technologia wewnętrznego podawania chłodziwa w dużym stopniu zwiększa trwałość narzędzia, jednocześnie skracając czas ustawiania i indeksowania dzięki nowej konstrukcji docisku płytki z jedną śrubą oraz braku przewodów zewnętrznych.

Dzięki bezpośredniemu doprowadzeniu chłodziwa pod wysokim ciśnieniem do strefy skrawania technologia JETI zapewnia doskonałą kontrolę wiórów i sterowanie temperaturą. W celu dalszej optymalizacji procesu oprawki z systemem Jetstream Tooling Duo wyposażone są w drugi wylot chłodziwa od strony kąta przyłożenia, który można włączać i wyłączać w zależności od wymagań procesu obróbki. W rezultacie producenci mogą pracować ze znacznie wyższymi parametrami skrawania bez wpływu na bezpieczeństwo w zastosowaniach tokarskich ISO-S, ISO-M lub ISO-P.

Rozszerzona gama rozwiązań JETI dla oprawek do toczenia ogólnego ISO, po raz pierwszy wprowadzona dla oprawek MDT, X4, 150.10 i Snap-Tap, obejmuje 182 nowe produkty do oprawek calowych, metrycznych i Seco-Capto. Aby uzyskać więcej informacji na temat pełnej gamy oprawek narzędziowych JETI ISO, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem firmy Seco lub odwiedzić naszą stronę poświęconą oprawkom JETI.

 

Źródło: Seco Tools

Authors

Related posts

Góra
English