Optymalne i zrównoważone rozwiązania zapewniają oszczędność energii na poziomie 30%

 

Turecki producent mleka i produktów mlecznych, Yörükoğlu Süt, dzięki zastosowaniu optymalnych rozwiązań zapewnił sobie mierzalne zyski oraz poprawę wyników finansowych. Po problematycznych doświadczeniach z pompami od innego dostawcy, mleczarnia zwróciła się do firmy Tetra Pak – partnera w zakresie opakowań oraz globalnego partnera firmy Alfa Laval.

Rutynowa wizyta Alfa Laval w zakładzie produkcyjnym przerodziła się w długotrwałą współpracę, skupiającą się na zrównoważonych rozwiązaniach. Przy użyciu Alfa Laval Joules, narzędzia do optymalizacji kosztów energii, specjalista z firmy Alfa Laval zalecił wymianę istniejących pomp na pompy Alfa Laval LKH. Dzięki temu wydłużono czas pracy, zredukowano koszty oraz zapewniono większą oszczędność energii.

Bohater zrównoważonego rozwoju

Pompa odśrodkowa Alfa Laval LKH — zapewnia nawet 30% oszczędności energii w porównaniu z innymi pompami klasy premium. Pompy LKH to jeden z wielu sposobów na optymalizację kosztów zużycia energii oferowanych przez firmę Alfa Laval.

 

Co możesz zyskać dzięki zastosowaniu optymalnych rozwiązań firmy Alfa Laval?
Znacznie zredukować zużycie energii i wody, jednocześnie minimalizując ilość ścieków i poprawiając wyniki finansowe — niezależnie od zastosowania czy branży. Przyjazne dla Twojej firmy. Przyjazne dla środowiska. Przyjazne dla planety.

 

Źródło: Alfa Laval

Authors

Related posts

Góra
English