Targi SYMAS i MAINTENANCE wspólnie z KOMPOZYT-EXPO

Szanowni Państwo,

Obecna sytuacja gospodarcza i społeczna zmusiła sektor branży targowej do przeniesienia wielu wydarzeń na okres jesieni, co zaowocuje zagęszczeniem spotkań w tym czasie. W związku z tym, myśląc o naszych wystawcach i zwiedzających, podjęliśmy decyzję o połączeniu terminów trzech naszych wydarzeń przemysłowych: 12. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS i 12. Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE wraz z 11. Międzynarodowymi Targami Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO.

Firmy z branży materiałów kompozytowych często poszukują rozwiązań dotyczących utrzymania ruchu, automatyzacji procesów produkcji i innowacji, dlatego uczestnictwo w wydarzeniach ułatwi nawiązanie współpracy i nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń pomiędzy tymi ważnymi dla siebie wzajemnie sektorami przemysłu.

Mamy nadzieję, że organizacja targów w jednym terminie, umożliwi Państwu szerszy dostęp do wielu produktów, usług i rozwiązań, a także pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy.

Uczestnicząc w naszych targach uzyskają Państwo także dostęp do dodatkowej, specjalistycznej wiedzy, ponieważ zaplanowaliśmy szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.: Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, Międzynarodowy Kongres Kompozytowy, zorganizowany przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych, konferencja Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich, a także bezpłatne warsztaty oraz prezentacje techniczne.

Do zobaczenia w EXPO Kraków, 14-15 października 2020 r.

Źródło: Targi w Krakowie
Authors

Related posts

Góra
English