RM MOTORS inwestuje w Dywitach

 

5 marca 2020 r. firma RM MOTORS s.c. Rafał Białousz, Marek Kodzik otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument z rąk Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej SA – Zbigniewa Targowskiego oraz Wiceprezesa – Marcina Czyży odebrali Rafał Białousz, Marek Kodzik – wspólnicy.

Przedmiotowa inwestycja będzie polegać na zwiększeniu mocy produkcyjnych istniejącego zakładu. Firma zaplanowała m.in. nabycie środków trwałych oraz zakup specjalistycznego oprogramowania. Przedsiębiorstwo zainwestuje w Dywitach co najmniej 1 084 400 złotych.

RM MOTORS s.c. Rafał Białousz, Marek Kodzik to firma z polskim kapitałem prowadząca działalność w Dywitach. To małej wielkości przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji części i akcesoriów do pojazdów silnikowych (m.in. tłumiki z regulacją dźwięku, układy i końcówki wydechowe, katalizatory, downpipe’y). Firma regularnie zaopatruje firmy m.in. z Francji, Holandii, Czech, Litwy, Szwajcarii, Portugalii, Włoch i oczywiście z Polski.

 

Źródło: W-MSSE

Authors

Related posts

Góra
English