Automatyka i robotyka magazynowa w praktyce – wdrożenia, wyzwania, trendy

 

WAREHOUSE EXCELLENCE 4.0 – automatyka i robotyka magazynowa w praktyce, to spotkanie organizowane przez firmę MOVIDA, które odbędzie się w dniach 28-29-30 stycznia 2020 roku. Tematem przewodnim będzie automatyzacja i robotyzacja w magazynie i centrum dystrybucyjnym – rozwiązania techniczne, wyzwania, planowanie inwestycji, analiza wdrożeń i opłacalności, a także trendy i innowacje w optymalizacji tych nowoczesnych rozwiązań i procesów.

Automatyzacja to przyszłość trudnych procesów logistycznych takich jak kompletacja, magazynowanie, obsługa jednostek ładunkowych. Inteligentny magazyn to wyzwanie, ale też nieuchronność w obecnych realiach rynkowych. Dla niektórych proces ten już trwa, dla innych to dopiero początek drogi. Mimo niekwestionowanych zalet automatyzacji, warto przewidzieć i rozważyć możliwe ryzyka i trudności.

Wdrożone z sukcesem bardzo nowoczesne rozwiązania automatyzacyjne pokazane zostaną na żywo podczas wizyty w Centrum Dystrybucyjnym Wola Krzysztoporska – Kaufland Polska Markety.

Więcej informacji na temat spotkania na stronie: www.movida.com.pl/node/1878

 

Źródło: MOVIDA

 

 

Authors

Related posts

Góra
English