Otwarcie hali produkcyjnej Klimor w Gdyni

 

W piątek 11 października br. miało miejsce oficjalne otwarcie nowo wybudowanej jak również wyremontowanej sąsiadującej hali produkcyjnej, na terenie zakładu Klimor w Gdyni przy ul. Bolesława Krzywoustego 5 .Zorganizowana z tej okazji uroczystość, na którą przybyło niemalże 100 Gości, dedykowana była jednym z kluczowych grup klientów firmy – projektantom systemów HVACR. W uroczystości wziął także udział Zarząd firmy oraz przedstawiciele działu Handlowego  spółki Klimor. 

Uroczyste otwarcie rozpoczęło się o godz. 16:00 w nowo wyremontowanej hali „Berlin”, która w tym dniu została zaaranżowana na eleganckie miejsce eventu, z nadającymi wydarzeniu odświętnej oprawy oświetleniem, oraz przyozdobioną galerią archiwalnych zdjęć dokumentujących najważniejsze wydarzenia z ponad 50-letniego życia firmy. Po powitaniu Gości przez Wiceprezesa Zarządu Andrzeja Walendowicza, Prezesa spółki KLIMOR Marka Kupca oraz Prezesa Grupy KLIMA-THERM Daniela Jaśkiewicza zaprezentowano zaawansowane technologicznie centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne z nowego typoszeregu urządzeń „KLIMOR EVO”, jak również dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, inaugurując tym samym oficjalne otwarcie hali.

 

 

W następnej kolejności Goście mieli niecodzienną okazją do zwiedzenia fabryki w której produkowane są centrale wentylacyjne KLIMOR. I tak podzieleni na grupy zaproszeni uczestnicy wyruszyli na zwiedzanie zaplecza produkcyjnego zakładu.

Po zakończeniu pierwszej części spotkania, uroczystość przeniosła się do malowniczo położonego hotelu nad samym morzem w nadmorskim kurorcie – Hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie. Podczas części oficjalnej wieczoru nie zabrakło licznych atrakcji takich jak pokaz magii czy muzyki na żywo.

Rozbudowa zakładu w Gdyni to następny etap rozwoju spółki KLIMOR. Nowa inwestycja pozwoli nam zwiększyć możliwości produkcyjne, skrócić czas dostawy, a co za tym idzie- lepiej konkurować na rynku polskim, europejskim jak i światowym – mówi Marek Kupiec, Prezes spółki KLIMOR  i dodaje: – Cieszy nas fakt, iż mogliśmy świętować tak ważny dzień w życiu firmy z gronem kluczowych Klientów KLIMOR.

 

Źródło: KLIMOR

Authors

Related posts

Góra
English