Wszechstronny system warsztatowy z nowym wózkiem narzędziowym i nowymi zestawami narzędziowymi

 

ORSY to kompleksowy system zabezpieczania, magazynowania i transportu narzędzi, opracowany przez firmę Würth. Jest przeznaczony do użytku profesjonalnego, w magazynach, warsztatach, zabudowach narzędziowych pojazdów czy na budowach. Produkty z systemu ORSY wyróżniają szerokie możliwości konfiguracji i personalizacji. Nowościami w ofercie są wózki i wkładki narzędziowe oraz ponad 60 zestawów narzędziowych.

Nowe wózki narzędziowe – ergonomia i profesjonalizm
Podczas projektowania nowych wózków narzędziowych ORSY, firma Würth zastosowała rozwiązania wykorzystane w całym systemie ORSY – jednolity podział szuflad, wymiary kompatybilne z regałami oraz kuframi ORSY i szyny do zawieszania kaset systemowych. Co więcej, wózki zostały zaprojektowane tak, aby móc wyposażyć je zgodnie z preferencjami użytkownika i specyfiką jego branży, mieszcząc zarówno pojemniki na małe elementy, jak i narzędzia czy elektronarzędzia. Nowa linia gwarantuje wygodę przechowywania, wysoką ergonomię pracy oraz dowolność w zagospodarowaniu wnętrza. Produkty wyróżniają się atrakcyjnym, nowoczesnym designem oraz są dostępne w 4 wariantach kolorystycznych

 

Nowe wózki warsztatowe Würth Polska charakteryzują się:

  • Ergonomicznym blatem roboczym, który wyposażony jest w szynę do zawieszania kuwet ORSY. Wytłoczenia o dużych promieniach zapewniają łatwe chwytanie małych narzędzi.
  • Komfortową wysokością roboczą.
  • Praktycznymi szufladami z prowadnicami na łożyskach kulkowych, utrzymujących obciążenie do 30 kg. Każda z szuflad wyposażona jest w blokadę, którą można zwolnić za pomocą dźwigni. Wózki ORSY Würth dostępne są w wersjach z 6, 7 lub 8 szufladami.
  • Kołami nośnymi o dużej średnicy, które są cichobieżne i wytrzymałe na obciążenia. Jedno z nich jest wyposażone w hamulec.
  • Bębenkowym zamkiem centralnym blokującym wszystkie szuflady.
  • Wygodnym, ergonomicznym uchwytem bocznym.
  • Zastosowaniem wysokiej jakości materiałów, takich jak blacha stalowa czy tworzywo ABS.
  • Nośnością do 300 kg.

 

 

60 nowych zestawów narzędziowych

Uzupełnieniem uniwersum ORSY jest 60 nowych zestawów narzędziowych, które są dostosowane do wymiaru systemu ORSY. Idealnie pasują do wózka narzędziowego, walizek systemowych, kufrów ORSYBULL i regałów systemowych, zapewniając optymalne wykorzystanie przestrzeni. Umożliwia to używanie narzędzi zarówno stacjonarnie, jak i poza warsztatem. Dodatkowo, nowe narzędzia mają odświeżone wzornictwo.

Do nowych zestawów narzędziowych zaprojektowane zostały także nowe wkładki narzędziowe. Wyróżniają się przede wszystkim odświeżonym wyglądem, podobnym do mat wykonanych z włókien węglowych. Wysoka jakość wykonania sprawia, że są trwałe i odporne na działanie oleju i smaru. Ich powierzchnia jest całkowicie zmywalna. Na wkładkach nadrukowane są etykiety z wielkością klucza lub rodzajem końcówek bitów. Zapewniają szybką orientację i optymalizują czas pracy.

 

Źródło:

Authors

Related posts

Góra
English