NEWAG dostarczy 5 nowych lokomotyw Dragon 2 dla Rail Capital Partners

 

25 września firma NEWAG S.A. podpisała umowę ramową dostawy oraz pięć umów indywidualnych dostawy wraz z umowami serwisowymi z firmą Rail Capital Partners w ramach, których zostanie dostarczonych pięć nowych elektrycznych lokomotyw Dragon 2.

Dragon 2 to sprawdzona lokomotywa o bardzo dobrych parametrach trakcyjnych. Zakup tych pojazdów wpisuje się w realizację strategii rozwoju spółki Rail Capital Partners, zgodnie z którą
w okresie kilku najbliższych lat liczba lokomotyw, którymi ma dysponować RCP sięgnie 50 sztuk.

– Podpisanie dzisiejszych umów to początek współpracy ze spółką NEWAG, która jestem przekonany będzie się harmonijnie rozwijać. Jest dla nas także odpowiedzią na rynkową potrzebę rozszerzenia portfela produktowego spółki oraz kontynuowania naszej misji oferowania obecnym i przyszłym naszym klientom nowoczesnych i niezawodnych pojazdów. Jest to kolejny krok w rozwoju spółki Rail Capital Partners. Nowe pojazdy będą dostępne już w 2020 roku – powiedział Ireneusz Kozłowski, Prezes spółki RCP.

– Cieszymy się z zawartych umów na dostawy lokomotyw Dragon 2 z Rail Capital Partners. Wierzymy, że dzięki bardzo wysokiej niezawodności i dostępności pojazdów dostawa lokomotyw w 2020 roku będzie silnym impulsem w dalszym rozwoju działalności naszego klienta (RCP) – powiedział Józef Michalik, Wiceprezes Zarządu Newag S.A.

 

Źródło: NEWAG

Authors

Related posts

Góra
English