Wyższy poziom bezpieczeństwa urządzeń zgodne z normą ISO 3864-2:2016

 

Optymalne ostrzeganie i informowanie użytkowników o nieusuwalnych zagrożeniach dla bezpieczeństwa związanych z urządzeniami za pomocą niezawodnych znaków bezpieczeństwa  o wysokiej rozdzielczości.

 

Pełna zgodność

Oferowane przez nas znaki bezpieczeństwa dla urządzeń są zgodne z uznaną na całym świecie normą ISO 3864-2:2016. Zgodność z normą zapewnia maksymalną rozpoznawalność i pomaga użytkownikom urządzeń lepiej zrozumieć wszelkie ostrzeżenia, przestrogi lub obowiązkowe wymagania dotyczące środków ochrony osobistej. Cała gama znaków bezpieczeństwa dla urządzeń jest oferowana również na materiałach z certyfikatem UL.

 

 

Doskonała widoczność

Znaki mogą być nakładane na dowolną powierzchnię, na której będą najbardziej widoczne i najlepiej przystosowane do zapewnienia bezpieczeństwa urządzeń. Druk w wysokiej rozdzielczości dodatkowo przyciąga uwagę jaskrawymi kolorami i wyraźnymi komunikatami bezpieczeństwa. Znaki są drukowane na naszych niezawodnych materiałach klasy przemysłowej, odpornych na trudne warunki, pozostających na miejscu i zachowujących czytelność przez wiele lat.

 

Możliwość dostosowania

Znaki bezpieczeństwa dla urządzeń firmy Brady można dostosować do różnych potrzeb i kontekstów użytkowania maszyn. Dostosowanie obejmuje rozmiar, kształt i klej znaku, co pozwala na optymalne dopasowanie do każdej maszyny lub części. Materiały, z których wykonano znak, można zmieniać pod kątem niezawodności w określonych środowiskach wewnętrznych lub zewnętrznych. Dostosowanie obejmuje także wszystkie nadruki, co pozwala na zoptymalizowanie bezpieczeństwa urządzeń.

 

Poznaj niezawodne znaki bezpieczeństwa firmy Brady!

 

Brady Polska

www.brady.pl

Infolinia: 800 080 178

Authors

Related posts

Góra
English