Delphi Technologies otworzył zakład w Błoniu

 

Delphi Technologies, globalny dostawca technologii napędowych, oficjalnie otworzył dziś swój nowy zakład elektryfikacji i elektroniki w Błoniu w Polsce, aby wspierać rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania elektryfikacyjne. Zakład będzie początkowo produkował elektroniczne jednostki sterujące dla różnych producentów pojazdów, głównie w Europie.

Mając na celu produkcję wiodących na rynku produktów elektronicznych, firma dodaje możliwości dostosowania się do inicjatyw UE na rzecz zmniejszenia emisji CO2. Obejmuje to zwiększanie liczby nowych miejsc pracy w regionie. Fabryka zapewni zatrudnienie powyżej 1000 pracowników w celu wspierania rozwoju europejskiego rynku elektryfikacji w nadchodzących latach.

Zgodnie z naszymi wcześniej ogłoszonymi planami osiągnęliśmy ważny kamień milowy – powiedział Richard F. Dauch, dyrektor generalny Delphi Technologies. – Biorąc pod uwagę naszą wizję bycia pionierem w technologiach napędowych, ten nowy zakład będzie wspierał nasz długofalowy rozwój i pozwoli nam lepiej służyć naszym klientom na drodze do stworzenia zelektryfikowanych pojazdów.

Opierając się na ponad 20-letniej obecności w Polsce, zakład elektryfikacji i elektroniki Delphi Technologies w Błoniu zajmuje łączną powierzchnię ponad 34 600 metrów kwadratowych, z czego 17 600 metrów kwadratowych to zakład produkcyjny. Firma obsługuje obecnie pięć lokalizacji poświęconych portfolio Elektryfikacji i Elektroniki na całym świecie, obecna w USA, Meksyku, Chinach, Singapurze, a teraz także w Polsce.

 

Źródło: Delphi

Authors

Related posts

Góra
English