Pistolet do uszczelniania BKP18C-310

 

Marka AEG, kojarzona przede wszystkim jako ogólnoświatowy producent wysokiej jakości elektronarzędzi do prac budowlanych, rozszerza swoje portfolio, również w innych kategoriach z branży. Pistolet do uszczelniania BKP18C-310 o napięciu 18 V to nowość produktowa marki dedykowana do prac wykończeniowych. Wydajny i niezawodny sprzęt to idealne rozwiązanie, które nie tylko podnosi jakość wykonywanego działania, ale również poprawia jego efektywność.

Jedną z głównych motywacji AEG do rozwijania portfolio, jest maksymalne ułatwienie pracy użytkownikom oraz jak najlepsza odpowiedź na ich rosnące oczekiwania. Z tego powodu rozszerzenie oferty produktowej o dodatkowe narzędzia, potrzebne w codziennej pracy profesjonalistów jest tak ważne dla marki.

AEG prezentuje pistolet do uszczelniania BKP18C-310, który z pewnością idealnie sprawdzi się na placach budowy, czy w czasie mniejszych prac remontowych.

 

 

 

BKP18C-310

Nieodłącznym elementem prac budowlanych są działania wykończeniowe. Dla usprawnienia pracy i komfortu w trakcie wykonywania zadania, powstał BKP18C-310.

Pistolet do uszczelniania od AEG jest prostym w obsłudze i niezwykle wydajnym urządzeniem do prac montażowych oraz wykończeniowych. Akumulatorowy system zasilania sprawia, że praca staje się lżejsza i bardziej efektywna. Niemal w pełni zautomatyzowane narzędzie gwarantuje oszczędność materiału, nie generując niepotrzebnych kosztów finansowych. Dzieje się tak za sprawą specjalnej konstrukcji, która umożliwia wytworzenie wysokiej siły nacisku i niemal całkowite opróżnienie zamontowanej tuby z masą. Odpowiednio dostosowane parametry techniczne umożliwiają użytkownikowi korzystanie z materiałów o wysokiej lepkości. Co więcej, jeżeli pistolet nie jest w danej chwili używany, mechanizm zapobiegający kapaniu pozwala na samoistne wycofanie się tłoku, dzięki czemu masa nie wydostaje się na zewnątrz. Specjalnie opracowany drążek umożliwia z kolei bardzo szybkie przeładowanie pistoletu i niemal natychmiastowy powrót do działania.

BKP18C-310 ma 6-stopniową regulację prędkości, gwarantującą optymalną pracę urządzenia i dozowanie odpowiedniej ilości masy w stosunku do szerokości szczeliny. Beznarzędziowy system mocowania kasety usprawnia obsługę, minimalizując wysiłek użytkownika i skracając czas potrzebny na przygotowanie sprzętu do działania. Dodatkowym ułatwieniem jest również wmontowany zaczep do paska, który w dowolnym momencie pozwala na przerwę w pracy lub zajęcie się innym zadaniem bez konieczności odkładania narzędzia w inne miejsce. Pistolet posiada dodatkowo blokadę włącznika, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia, gwarantując najwyższe bezpieczeństwa w trakcie pracy.

BKP18C-310 jest zasilany akumulatorem PRO Lithium-Ion 18 V, który zapewnia maksymalną wydajność pracy urządzenia. Z kolei mocne i wytrzymałe elementy konstrukcji gwarantują długą żywotność i wyjątkową jakość sprzętu, zgodnie z najwyższymi standardami marki AEG.

Specyfikacja techniczna BKP18C-310

• Napięcie akumulatora: 18 V
• Typ akumulatora: litowo-jonowy
• Maksymalna siła nacisku: 4000 N
• Długość: 465 mm
• Waga bez akumulatorem: ok. 2,5 kg
• Przystosowany do pracy z wkładami 600 ml i 300 ml

 

Źródło: AEG

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English