Decyzja o wsparciu dla firmy Tomasz Malewski

 

7 sierpnia 2019 r. firma Tomasz Malewski otrzymała decyzję o wsparciu umożliwiającą skorzystanie z pomocy publicznej na realizację przedsięwzięcia w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Dokument podpisany przez Marcina Czyżę – pełniącego obowiązki Prezesa Zarządu Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odebrał Tomasz Malewski – właściciel.

Planowana inwestycja będzie polegała na budowie hali magazynowej o powierzchni 1800 m2 oraz na zakupie maszyn niezbędnych do produkcji na większa skalę. Firma planuje również udoskonalić prace pracowników biurowych o autorski program informatyczny do obsługi produkcji i zamówień oraz o sprzęt komputerowy. Projekt ma na celu zwiększenie obecnych zdolności produkcyjnych jak i wprowadzenie nowych, dotychczas nie oferowanych produktów (między innymi wyroby kaletnicze).

W ramach inwestycji przedsiębiorstwo zainwestuje co najmniej 2 600 000 zł. Projekt zrealizowany zostanie w Barczewie na działkach o powierzchni 1,2057 ha.

Firma TOMASZ MALEWSKI rozpoczęła działalność gospodarczą w 2010 roku w Barczewie. Zajmuje się produkcją poduch do mebli ogrodowych, poduszek dekoracyjnych, legowisk dla zwierząt, materacy turystycznych oraz rehabilitacyjnych, a także materacy, poduszek i tapicerek jachtowych. Produkty firmy sprzedawane są głównie w Europie, w takich krajach jak Niemcy, Czechy, Anglia, Francja czy Holandia.

 

Źródło: W-MSSE

Authors

Related posts

Góra
English