Nowy klucz udarowy z uchwytem pistoletowym Ingersoll Rand 2175MAX 1″

 

Ingersoll Rand, światowy lider w produkcji niezawodnych i innowacyjnych narzędzi pneumatycznych, wprowadza nowy klucz udarowy z uchwytem pistoletowym 2175MAX 1″.

Nowy klucz 2175MAX jest zaprojektowany dla pracowników serwisu pojazdów i utrzymania ruchu, którzy poszukują narzędzi o bardzo wysokim momencie obrotowym i odpowiednim kącie pracy, nadających się do ciężkich prac wymagających dokręcania śrub w pojazdach użytkowych, naczepach, autobusach i ciężkim sprzęcie.

Klucz Ingersoll Rand 2175MAX 1″ zapewnia maksymalny moment obrotowy na odkręcanie 2715 Nm i waży zaledwie 8,2 kg.

Nowe narzędzie posiada stalowe wrzeciono, obudowę udaru oraz płytę ścierną, co zwiększa trwałość, skraca czas przerw i chroni przed uszkodzeniem podczas intensywnego użytkowania. Solidny stalowy mechanizm udarowy zapewnia maksymalną siłę, aby sprostać wymaganiom pracy w najcięższych warunkach. Waga narzędzia jest równomiernie rozłożona, aby poprawić ergonomię pracowników podczas intensywnej pracy wymagającej dokręcania wielu śrub.

Thierry Imache, menedżer ds. produktu w  Ingersoll Rand: – Nasz nowy produkt to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują bardziej ergonomicznych narzędzi o większej mocy, lecz o niższej wadze. Nowy klucz 2175MAX zapewnia oczekiwaną wydajność,  poprawiając efektywność pracy, a ergonomiczna i trwała konstrukcja zwiększa wygodę i łatwość manewrowania podczas długotrwałego użytkowania.

Inne zalety klucza udarowego 2175MAX 1″:
· Chwyt boczny z 360-stopniową regulacją położenia ergonomicznej rękojeści, co umożliwia dostosowanie do konkretnej pracy.

· Zaawansowana konstrukcja silnika, który zachowuje moc podczas intensywnej pracy.

· Kompozytowa obudowa odporna na środki chemiczne i stalowa końcówka do pracy w trudnych warunkach.

· Obrotowe przyłącze węża, które zapobiega jego skręcaniu i umożliwia użytkownikowi swobodne poruszanie się w warsztacie.

· Regulator mocy do zmiany prędkości narzędzia

· Trwałość z 2-letnią gwarancją

Klucz 2175MAX dostępny jest również z wrzecionem 6″, aby zwiększyć dostęp do głęboko osadzonych połaczeń oraz w wersji prostej: 2850MAX i 2850MAX-6.

 

Źródło: Ingersoll Rand

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English