Pilarka łańcuchowa ACS18B30

 

AEG prezentuje nowość stworzoną z myślą o profesjonalistach, reprezentujących zawody związane z przemysłem drzewnym. Pilarka łańcuchowa ACS18B30 o napięciu 18 V to ukłon marki w stronę użytkowników trudniących się pracą z drewnem, która wymaga wydajnego i niezawodnego sprzętu o wyjątkowej mocy.

AEG od lat czerpie z doświadczenia i wiedzy profesjonalnych użytkowników elektronarzędzi. Tworząc nowe technologie i projektując innowacyjne modele narzędzi, firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pracowników z wielu branż. Pilarka łańcuchowa ACS18B30 stworzona została z myślą o jednym z najbardziej wymagających zawodów i profesjonalistach czynnie działających w kategorii drzewnej.

ACS18B30 to mocna i poręczna pilarka przeznaczona przede wszystkim dla dekarzy oraz stolarzy, ponieważ dzięki stosunkowo niewielkim rozmiarom jest idealnym sprzętem do codziennej pracy z drewnem. Narzędzie wspaniale sprawdza się w działaniach rozbiórkowych oraz na końcowym etapie cięcia przy obróbce drewna.

Idealne wyważenie narzędzia w połączeniu z kompaktową budową, a także systemem akumulatorowym gwarantują szybszą i mniej wymagającą pracę dla każdego użytkownika. Doskonały balans ACS18B30 to gwarancja najwyższego komfortu działania nawet w trakcie cięć pod różnym kątem.

Za sprawą silnika bezszczotkowego 18 V, ACS18B30 osiąga fantastyczne wyniki i pozwala zdecydowanie poprawić wydajność pracy. Zastosowana w silniku innowacyjna technologia oraz inteligentna elektronika, sprawiają, że narzędzie nawet pod dużym obciążeniem zachowuje to samo tempo działania. Silnik bezszczotkowy redukuje energię potrzebną do wprowadzenia urządzenia w ruch, co skutkuje zwiększeniem czasu pracy nawet o 50% w porównaniu do silnika spalinowego. ACS18B30 jest w stanie wykonać nawet 90 cięć przy korzystaniu z w pełni naładowanego akumulatora PROLITHIUM-ION AEG 9,0 Ah. Co więcej, każdy akumulator posiada wskaźnik pozostałej energii do wykorzystania, dzięki czemu użytkownik może kontrolować czas pozostały do wyładowania narzędzia.

 

 

Technologia akumulatorowa zdecydowanie ułatwia pracę, ponieważ ogranicza czas przygotowania sprzętu do działania. Naładowany akumulator gwarantuje gotowość ACS18B30 do wykonania zadania w dowolnym momencie. Eliminuje tym samym konieczności wlewania paliwa, czy ręcznego uruchamiania maszyny przy pomocy cięgła rozruchowego, jak w przypadku innych narzędzi spalinowych. Takie rozwiązanie daje użytkownikowi pewność, że pilarka ACS18B30 włączy się w każdych warunkach, nawet przy bardzo niskich temperaturach. AEG oferuje więc sprzęt równie wydajny jak urządzenia spalinowe, jednak stworzony z myślą o najwyższym komforcie użytkownika.

Prowadnica Oregon 30 cm pracuje z prędkością 10 m/s, dzięki czemu umożliwia ukończenie wykonywanego zadania w jeszcze krótszym czasie.

Mechaniczny hamulec łańcucha i elektroniczny hamulec silnika to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dla użytkownika w trakcie działania. Z kolei obiegowy, miękki uchwyt przedni Anti-Vib to technologia, która zapewni najwyższy komfort pracy w każdej pozycji. Urządzenie posiada ponadto duży i łatwy do napełnienia zbiornik oleju do automatycznego smarowania łańcucha, a także magazynek na narzędzie do jego napinania.

 

Specyfikacja techniczna BBH18C

  • Wymiary prowadnicy: 30 cm
  • Prędkość łańcucha: 10 m/s
  • Uchwyt Anti-Vib
  • Silnik bezszczotkowy
  • Napięcie: 18 V

 

Źródło: AEG

 

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English