Portal klienta myNORD: krótka droga do optymalnych rozwiązań napędowych

 

Wydajny, przejrzysty i dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – portal klienta myNORD (www.mynord.com) pozwala użytkownikom konfigurować i zamawiać online rozwiązania napędowe spośród standardowej oferty firmy NORD DRIVESYSTEMS (przekładnie, silniki, elektronika napędowa). Prosto, wygodnie i szybko.

Klienci są przeprowadzani krok po kroku przez cały proces zamówienia. Szeroki zakres funkcji wyszukiwania i sortowania (np. według mocy silnika, prędkości wyjściowej czy wyjściowego momentu obrotowego) ułatwia wybór optymalnej technologii napędu. Dzięki kontroli poprawności konfigurator produktu portalu myNORD pokazuje tylko te opcje, które odpowiadają już wprowadzonym kryteriom. Objaśnienia funkcji konfiguracyjnych są wyświetlane za pomocą symboli informacyjnych. Możliwa jest także konfiguracja online i kontrola zgodności motoreduktorów z wymogami ATEX, jak również konfiguracja rozwiązań z zakresu technologii napędów zdecentralizowanych lub przetwornic częstotliwości do zabudowy w szafach sterowniczych.

Konfiguracja i zamówienia online rozwiązań napędowych

Wszystkie etapy konfiguracji są realizowane na jednym ekranie. Całość wprowadzonych specyfikacji, jak również funkcje, które można jeszcze wybrać, są wyświetlane w polu po prawej stronie ekranu i są zawsze widoczne. Ponadto dla skonfigurowanych już rozwiązań napędowych można generować modele 3D, rysunki konturowe i rysunki zwymiarowane. Klienci mogą także łatwo pobrać utworzone dane CAD i zintegrować je bezpośrednio z posiadanym programem CAD. Nawet podczas konfiguracji wszystkie ceny zakupu są widoczne, a w momencie kompletacji można przywołać ofertę i uruchomić proces zamówienia.

 

Wszystkie zamówienia, projekty i dokumentacja dostępne przez cały czas

Wszystkie bieżące, jak i już zrealizowane zamówienia są zapisywane w systemie śledzenia zamówień i można je łatwo filtrować oraz sortować, ponadto status zamówienia i czas dostawy można stale śledzić w czasie rzeczywistym. Zarejestrowani klienci mają możliwość zapisania swoich dotychczasowych konfiguracji i wykorzystania ich do różnych celów. Portal myNORD umożliwia m.in. szybką konfigurację nowych wariantów na podstawie zapisanych kryteriów.

W bazie dokumentów można pobrać dokumentację produktu w wielu różnych językach dla konkretnego zamówienia. Dokumenty zawierają instrukcje obsługi i konserwacji oraz zestawienie części zamiennych. Dokumenty można pobrać z bazy lub wygodnie przesłać jako link.

Specjalna funkcja umożliwia wszystkim współpracownikom firmy zajmującym się technologią napędową dostęp nie tylko do danej konfiguracji, ale także do wszystkich innych danych.

myNORD: Prosty. Wygodny. Szybki

Szybka i prosta konfiguracja, przyjazny interfejs użytkownika i intuicyjne menu, dostęp do przeglądu wszystkich istotnych dokumentów, szybkie śledzenie zamówień i przesyłek w czasie rzeczywistym, a także natychmiastowe generowanie ofert – w portalu myNORD klienci mogą znaleźć właściwe rozwiązanie napędowe prawie za jednym kliknięciem. myNORD jest dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i stanowi osobistą platformę współpracy z firmą NORD.

 

Źródło: NORD

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English