Młotowiertarka BBH18C

 

AEG przedstawia pierwszą w portfolio kompaktową młotowiertarkę BBH18C o napięciu 18 V. Ergonomiczna konstrukcja i maksymalna wydajność to odpowiedź marki na rosnące oczekiwania użytkowników względem produktów. Komfort pracy i niezastąpiona jakość sprzętu to priorytet w projektowaniu najnowszych rozwiązań AEG.

Ze względu na wielozadaniowość, kompaktowa młotowiertarka SDS+ 18V jest idealnym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty. BBH18C ma aż 4 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem, dłutowanie i ustawienie dłuta, co przy stosunkowo niewielkich rozmiarach obudowy, czyni narzędzie niezastąpionym pomocnikiem przy podstawowych pracach remontowych. BBH18C to wyjątkowy sprzęt, który poradzi sobie nie tylko z kuciem i wierceniem, ale również dłutowaniem. Odpowiednio dopasowany stosunek mocy do kompaktowych rozmiarów urządzenia, sprawia, że praca z BBH18C  jest niezwykle komfortowa i efektywna. Ergonomiczna konstrukcja młotowiertarki została zaprojektowana tak, aby nie obciążać nadmiernie mięśni w trakcie działania.  Z kolei dzięki niskiej wadze urządzenia transport BBH18C również nie sprawia żadnych problemów.

Energia udaru 1,5 J zapewnia odpowiednią wydajność pracy. Moc urządzenia w  połączeniu ze specjalnie opracowanym uchwytem redukującym wibracje umożliwia wiercenie i montaż w betonie (maks. średnica 16 mm). Ponadto technologia zastosowana w rękojeści oraz kompaktowe rozmiary obudowy (270 mm) gwarantują wyjątkową wygodę nawet w trakcie zadań, wymagających utrzymania młotowiertarki nad głową. Ponadto wbudowany uchwyt do paska zapewnia dodatkowy komfort pracy, pozwalając na bezpieczne odłożenie urządzenia w czasie wykonywania innych działań. Ponadto lampa LED gwarantuje idealne oświetlenie obszaru roboczego w każdych warunkach.

 

 

Kompaktowa młotowiertarka BBH18C

Urządzenie ma wymienny filtr kurzowy, chroniący silnik przed pyłem. Technologia Pro Lithium-Ion, zastosowana w kompatybilnym z młotowiertarką akumulatorze, dodatkowo zabezpiecza sprzęt, dzięki systemowi potrójnej ochrony: ochrona przed przeładowaniem, indywidualny monitoring ogniw, a także zabezpieczenie przed przeciążeniem. Zapewnia to maksymalną trwałość zarówno akumulatora jak i silnika. Narzędzie zostało również wyposażone w sprzęgło bezpieczeństwa, co dodatkowo ubezpiecza użytkownika w sytuacjach awaryjnych, obniżając prawdopodobieństwo wypadku do absolutnego minimum.

Specyfikacja techniczna BBH18C

  • energia udaru: 1,5 J
  • 4 tryby pracy
  • lampa LED
  • uchwyt do paska
  • kompaktowy rozmiar: 270 mm długości całkowitej
  • wymienny filtr kurzowy
  • system potrójnej ochrony

 

Źródło: AEG

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English