Zaplanuj czerwiec z Axon Media. Wydarzenia dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych!

 

Szykuje się intensywny konferencyjno-szkoleniowy czerwiec z Axon Media. W Rzeszowie odbędą się wydarzenia z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji, których nie można przegapić.

Formuła spotkań Axon Media składa się z części konferencyjnej i praktycznych warsztatów, którym towarzyszy networking w strefie ze licznymi stoiskami konsultacyjnymi, co jest niewątpliwym wyróżnikiem cyklu tych wydarzeń.

Już na 12 czerwca zaplanowano Konferencję Techniczną „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”. Podczas niej poznamy praktyczne sposoby na prowadzenie płynnej i bezawaryjnej produkcji oraz uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie.

Zapraszamy również na warsztaty, podczas których eksperci opowiedzą o sposobach zarządzania energią w zakładach produkcyjnych, a także praktycznej części zagadnień związanych z interfejsem komunikacyjnym IO-Link.

Wydarzenia odbywają się pod Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Urzędu Miasta Rzeszowa.

Więcej informacji oraz rejestracja na: wwww.KonferencjeTechniczne.pl

Authors
Tagi

Related posts

Góra
English