Bezpieczeństwo i wygoda. Nowa linia odzieży BHP Würth Polska

Nowa linia odzieży BHP ECONOMY LINE w ofercie Würth Polska to profesjonalne robocze ubrania ochronne. Spełniają one wysokie standardy jakości, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe. Techniki zastosowane podczas produkcji roboczej odzieży ochronnej zapewniają bezpieczeństwo i wygodę, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy. Ubrania z linii ECONOMY LINE wyprodukowane są z poliestru i bawełny, które ułatwiają cyrkulację powietrza, aby skóra mogła oddychać. Odzież została zaprojektowana zgodnie z nowoczesnym wzornictwem. Kontrastowe przeszycia i elementy odblaskowe nie tylko zdobią, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Nowa linia odzieży Würth Polska dostępna jest w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych i w e-sklepie www.wurth.pl. W ofercie dostępne są:

Spodnie ogrodniczki ECONOMY LINE

Ogrodniczki robocze Würth Polska wyposażone są w szelki ze ściągaczami, które gwarantują wygodę podczas pracy. Spodnie, wykonane z wytrzymałej tkaniny (mieszanki poliestru i bawełny), posiadają pojemne, praktyczne kieszenie, w których zmieszczą się najpotrzebniejsze narzędzia. Ogrodniczki posiadają kontrastowe przeszycia i zlokalizowany na ramieniu element odblaskowy. Spodnie dostępne są w rozmiarach M-2XL.

Bluza robocza ECONOMY LINE

Bluza robocza ECONOMY LINE, wykonana z mieszanki bawełny i poliestru, sprawdza się zarówno w pracy wewnątrz pomieszczeń, jak również na zewnątrz. Posiada komfortowy, nowoczesny krój, kontrastowe, czerwone przeszycia i cztery pojemne kieszenie. Bluza jest zapinana zamkiem błyskawicznym na całej długości z przodu. Produkt dostępny jest w rozmiarach M-2XL.

Spodnie robocze ECONOMY LINE

Wytrzymałe i praktyczne spodnie ECONOMY LINE wyposażone są w praktyczne, pojemne kieszenie, zapinane na rzepy. Posiadają kontrastowe przeszycia i dodatkowo element odblaskowy na udzie. Zastosowany materiał, będący mieszanką poliestru i bawełny, charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i zapewnia swobodę ruchów. Wyróżnikiem produktu jest możliwość przedłużenia nogawek o dodatkowe 5 cm. Spodnie dostępne są w rozmiarach 48–60.

 

Źródło: Würth

Authors

Related posts

Góra
English