Nowość w ofercie Würth Polska: klej błyskawiczny Klebfix 2K

Nowość w ofercie Würth Polska to elastyczny, dwuskładnikowy klej błyskawiczny. Produkt dokładnie wypełnia szczeliny przy minimalnym skurczu. Zapewnia niemal przezroczyste klejenie. Wykazuje wysoką przyczepność początkową, a po utwardzeniu możliwa jest obróbka mechaniczna. Klej błyskawiczny Klebfix 2K osiąga wytrzymałość do 75 kg/cm². Jest odporny na benzynę i olej napędowy. Nie zawiera rozpuszczalników ani silikonu.

Jego żelowa konsystencja umożliwia stosowanie produktu na powierzchniach pionowych i poziomych. Opakowanie zawiera praktyczną strzykawkę, dzięki czemu do stosowania kleju nie jest wymagany pistolet, a cienka końcówka mieszacza gwarantuje precyzyjną aplikację.

Dzięki bardzo dobrej przyczepności do wielu podłoży zakres stosowania kleju jest szeroki. Idealnie sprawdzi się podczas klejenia części ze szczelinami o różnej lub nieznanej wielkości (do 6 mm) lub w sytuacjach, gdy nadmiar kleju musi zostać całkowicie utwardzony. Dzięki zdolności wypełniania szczelin i wysokiej przyczepności początkowej, klej jest doskonałym produktem naprawczym.

Charakterystyka produktu:

baza chemiczna: cyjanacrylat,

maksymalna szerokość spoiny 6 mm,

min./max. czas wiązania: 1–5 minut w zależności od szerokości spoiny,

temperatura aplikacji od +5°C do +40°C,

odporność temperaturowa po utwardzeniu od -20°C do +80°C.

Produkt dostępny jest w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych Würth Polska oraz w e-sklepie: www.wurth.pl.

Źródło: Würth

Authors
Tagi ,

Related posts

Góra
English